הם לא מסכנים, הם מוסלמים

מעקב "אנכי" לפרשת האינטלקטואל שהעיז לשחות נגד הזרם

pinkl.jpgהפילוסוף היהודי אלן פינקלקראוט, מבכירי אנשי הרוח בצרפת ונושא דגל המלחמה באנטישמיות החדשה, לא רוצה לשמוע עכשיו על גזענות צרפתית, על עוני ועל קיפוח. עזבו אותו מהשיח השקרי הזה. מבחינתו הכל ברור: למרות שצרפת עשתה הרבה למענם, בני המהגרים האיסלמיים שונאים אותה. ככה זה בתרבות שלהם. ויפי הנפש הבורגנים ובתי הספר הרכרוכיים מעודדים אותם. וצרפת הולכת לעזאזל.

פורסם במוסף "הארץ" בתאריך 18 בנובמבר 2005 להמשך קריאה ב"הארץ":

http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArtPE.jhtml?itemNo=645738&contrassID=2&subContrassID=13&sbSubContrassID=0#top

עידכון דצמבר 2005 לסאגה של אלן פינקלקראוט נכתב בימים אלו – ראו בהמשך:

במאגזין המקוון "טק-סנטרל" הופיעה בימים אלו ( 2 בדצמבר 2005) כתבתה של נידרה פולר, המתארת את הקורבן הנוסף של המהומות בצרפת… מי אם לא ההוגה אלן פינקלקראוט שהעז לדבר באומץ ובחופשיות כנגד האיסלם המיליטנטי. על סיפורו הקפקאי שהולך ומסתבך מאז תורגמה הכתבה מ"הארץ" לאנגלית ומשם לצרפתית. על ההמשך העגום תוכלו לקרוא כאן:

http://www.techcentralstation.com/1202055.html

arc de multiculti.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הקריקטורה פורסמה לראשונה ב-8 בנובמבר 2005 באתר www.coxandforkum.com

עידכון מיוני 2006: בית המשפט בית המשפט בפריז דחה אתמול (ג' 27 ביוני 2006) את תביעת הדיבה שהגיש במאי הקולנוע הישראלי אייל סיון נגד הפילוסוף היהודי אלן פינקלקראוט. סיוון הגיש את התביעה בשנת 2003 בעקבות התבטאויות נוקבות שהשמיע כנגדו פינקלקראוט בתקשורת הצרפתית, זאת לאחר שידור הסרט התיעודי "דרך 181" שביים במשותף עם הבמאי הפלסטיני מישל ח'לייפי. לקריאה נוספת בYnet הקישו כאן.

הוספת תגובה