התחברות והרשמה

התחברות והרשמה

כיום מוצגים באתר מעל ל-1400 מאמרים שחלקם פתוח למינויים בלבד.מיטב המאמרים ובהם תרגומי מאמרים נבחרים של איין ראנד מוצעים בתשלום מנוי שנתי. מחיר המנוי לאתר הוא 236 ש"ח כולל מע"מ לשנה קלנדרית (פחות משקל ליום...). המנוי כולל גישה פתוחה לכל מאמרינו ולארכיון המאמרים המצטבר.

מנוי שנתי לאתר מחיר 236 ש"ח כולל מע"מ

btn subscribeCC LG

מנוי חודשי לאתר במחיר 30 ש"ח לחודש

btn subscribeCC LG

youtube-icon rss-icon facebook-icon twitter-icon 

מבקשים דיקטטורה אקולוגית

בועז ארד | 23 בינואר 2014

DC-China-Propoganda-Mao-Clapping-Paintingראיון של כריסטינה פיגורס שנערך לאחרונה עם סוכנות הידיעות בלומברג מכה גלים בצד הימני של הבלוגוספרה והתקשורת בארה"ב. הגברת פיגורס היא המנהלת הראשית של מסגרות האו"ם העוסקות בשינויי אקלים. בראיון הסבירה כי סין מייצגת את ההתמודדות הטובה יותר עם סוגיות סביבתיות וטיפול בבעיית "ההתחממות הגלובלית".

"סין מסוגלת ליישם מדיניות משום שנחסכים מן המערכת הפוליטית בה הקשיים אותם אנו רואים במדינות כמו ארה"ב" אמרה פיגורס והוסיפה כי המחלוקות בקונגרס וריבוי העמדות בארה"ב מזיק לעומת האופן הנכון בו פועלת סין. פיגורס שיבחה בראיון את האופן בו מחליטות הוועדות של המפלגה הקומוניסטית וה"קונגרס הלאומי" הקומוניסטי  על המדיניות המיושמת ונאכפת ביעילות המוכרת של משטר דיקטטורי.

ראוי לציין כי מלבד זאת שסין היא אחת המדינות הבעיתיות ביותר בעולם מבחינת שמירה על בריאות הסביבה היא גם אחת המדינות בהם נדרס האזרח ונמצא תחת איום מתמיד בשלילת חירותו.

מאמרים נוספים

537161 10151485021646064 160052495 n

המיתוס אודות איין ראנד והביטוח הלאומי

ינואר 20, 2017 כלכלה וחברה בועז ארד
המיתוס אודות איין ראנד והביטוח הלאומי מאת אונקר גתה | 20 בינואר 2017 כאשר המבקרים אותך מאשימים אותך בצביעות מבלי לבחון את עקרונותיך המוצהרים אתה יודע שהם נואשים. הנואשות בולטת במיוחד כאשר אתה מסביר כיצד עקרונות אלו מתייחסים לאותה פעולה בשלה אתה מבוקר. כך הוא…
01.14.2017 09.32.28

יום חטיפתו של ראול ואלנברג

ינואר 17, 2017 דבר העורך ואקטואליה בועז ארד
יום חטיפתו של ראול ואלנברג אנכי | 17 בינואר 2017 - כולל סיור וירטואלי באנדרטה לזכרו בהקלקה על התמונה. היום מצויין כיום חטיפתו של הדיפלומט השבדי, חסיד אומות העולם ראול ואלנברג (Raoul Wallenberg). ואלנברג נולד למשפחה מיוחסת של בנקאים, דיפלומטים וקצינים, למד…

מאמירות איין ראנד

  • "האינטלקטואלים משמשים כמדריכים, כמכווני תרבות, כרצועות התמסורת או מתווכים בין הפילוסופיה והתרבות. אם הם יאמצו פילוסופיה של שכל – אם מטרתם תהיה התפתחות יכולתו הרציונלית של האדם והשאיפה לידע – הם יהיו הקבוצה היצרנית והחזקה ביותר באוכלוסייה, משום שעבודתם מספקת את הבסיס ואת האיחוד של כל שאר הפעילויות האנושיות. אם האינטלקטואלים ישלטו על ידי פילוסופיה בלתי-רציונלית הם יהפכו למובטלים שאינם ניתנים להעסקה בחברה".

    איין ראנד, מתוך הקדמה ל"מכתבה של איין ראנד".