התחברות והרשמה

התחברות והרשמה

כיום מוצגים באתר מעל ל-1400 מאמרים שחלקם פתוח למינויים בלבד.מיטב המאמרים ובהם תרגומי מאמרים נבחרים של איין ראנד מוצעים בתשלום מנוי שנתי. מחיר המנוי לאתר הוא 236 ש"ח כולל מע"מ לשנה קלנדרית (פחות משקל ליום...). המנוי כולל גישה פתוחה לכל מאמרינו ולארכיון המאמרים המצטבר.

מנוי שנתי לאתר מחיר 236 ש"ח כולל מע"מ

btn subscribeCC LG

מנוי חודשי לאתר במחיר 30 ש"ח לחודש

btn subscribeCC LG

youtube-icon rss-icon facebook-icon twitter-icon 

מבקשים דיקטטורה אקולוגית

בועז ארד | 23 בינואר 2014

DC-China-Propoganda-Mao-Clapping-Paintingראיון של כריסטינה פיגורס שנערך לאחרונה עם סוכנות הידיעות בלומברג מכה גלים בצד הימני של הבלוגוספרה והתקשורת בארה"ב. הגברת פיגורס היא המנהלת הראשית של מסגרות האו"ם העוסקות בשינויי אקלים. בראיון הסבירה כי סין מייצגת את ההתמודדות הטובה יותר עם סוגיות סביבתיות וטיפול בבעיית "ההתחממות הגלובלית".

"סין מסוגלת ליישם מדיניות משום שנחסכים מן המערכת הפוליטית בה הקשיים אותם אנו רואים במדינות כמו ארה"ב" אמרה פיגורס והוסיפה כי המחלוקות בקונגרס וריבוי העמדות בארה"ב מזיק לעומת האופן הנכון בו פועלת סין. פיגורס שיבחה בראיון את האופן בו מחליטות הוועדות של המפלגה הקומוניסטית וה"קונגרס הלאומי" הקומוניסטי  על המדיניות המיושמת ונאכפת ביעילות המוכרת של משטר דיקטטורי.

ראוי לציין כי מלבד זאת שסין היא אחת המדינות הבעיתיות ביותר בעולם מבחינת שמירה על בריאות הסביבה היא גם אחת המדינות בהם נדרס האזרח ונמצא תחת איום מתמיד בשלילת חירותו.

מאמרים נוספים

Default Image

חירט וילדרס והבחירות בהולנד

מרס 15, 2017 דבר העורך ואקטואליה בועז ארד
חירט וילדרס והבחירות בהולנד שירות אנכי | 15 במרץ 2017 היום מתקיימות בחירות כלליות בהולנד ונראה כי מנהיג מפלגת החירות ההולנדית מתקרב להישג משמעותי יותר מכל הישגיו בעבר. לטובת קוראינו אנו מציגים מארכיון "אנכי" את הרצאתו שהועברה במרכז ישראל יפה בשנת 2010. לצפייה…
537161 10151485021646064 160052495 n

המיתוס אודות איין ראנד והביטוח הלאומי

ינואר 20, 2017 כלכלה וחברה בועז ארד
המיתוס אודות איין ראנד והביטוח הלאומי מאת אונקר גתה | 20 בינואר 2017 כאשר המבקרים אותך מאשימים אותך בצביעות מבלי לבחון את עקרונותיך המוצהרים אתה יודע שהם נואשים. הנואשות בולטת במיוחד כאשר אתה מסביר כיצד עקרונות אלו מתייחסים לאותה פעולה בשלה אתה מבוקר. כך הוא…

מאמירות איין ראנד

  • A desire presupposes the possibility of action to achieve it; action presupposes a goal which is worth achieving.