התחברות והרשמה

התחברות והרשמה

כיום מוצגים באתר מעל ל-1400 מאמרים שחלקם פתוח למינויים בלבד.מיטב המאמרים ובהם תרגומי מאמרים נבחרים של איין ראנד מוצעים בתשלום מנוי שנתי. מחיר המנוי לאתר הוא 236 ש"ח כולל מע"מ לשנה קלנדרית (פחות משקל ליום...). המנוי כולל גישה פתוחה לכל מאמרינו ולארכיון המאמרים המצטבר.

מנוי שנתי לאתר מחיר 236 ש"ח כולל מע"מ

btn subscribeCC LG

מנוי חודשי לאתר במחיר 30 ש"ח לחודש

btn subscribeCC LG

youtube-icon rss-icon facebook-icon twitter-icon 

המהפכה האנטי-תעשיתית

מדעי ההפחדה

מאת יעקב | הבלוג הירוק
"מחקר" של גוף מכובד המורכב מאנשים מטעם ממשלת ארה"ב על זרועותיה השונות. באנגלית: Global Climate Change Impacts(להלן: GCCI ) מאיים עלינו כי ההתחממות הגלובלית תגרום לפגיעה באספקת החשמל.

 
מנסים להפחיד אותנו בכל מחיר. זה מה שהדו"ח של GCCI עושה. אנשים מתקשים לדמיין מה האסון הנוראי בעליית טמפרטורה של מעלה או שתיים, ואפילו שלוש או ארבע. אנו רגילים להפרשים כאלה בחיי יום-יום. בקיץ חם, בחורף קר, וההפרשים הם עשרות מעלות לא מעלה או שתיים. בצפון קר, בדרום חם – וההפרשים הם עשרות מעלות. אנו מסתדרים עם זה.
נוכח האדישות (המוצדקת) של הציבור – מחפשים החממיסטית תרחישים חדשים כדי להפחיד אותנו בם.

בדו"ח של ה GCCI הציגו את הגרף הבא, המתאר אירועים של הפרעה לרשת החשמל וניתוקי זרם כתוצאה מאירועי מזג אוויר (סערות, שלגים).

הגרף מנסה להציג כיצד ההתחממות הגלובאלית, הגורמת לאירועי מזג אוויר חריגים (סערות) – גורמת – בין השאר – לעלייה במספר התקריות של נזק לרשת החשמל (ניתוקי זרם). אנו רואים בבירור שמספר תקריות ניתוק הזרם עלה מאד בשנים האחרונות. הגרף פורסם על ידי רשות האנרגיה של ממשלת ארה"ב וצוטט הדו"ח של ה GCCI .

להמשך קריאה בבלוג הירוק כאן:  הפחדה בכל מחיר.

מכונית הקונספט החדשה של GM: "אובמה-ואגן"

מתוך הבלוג של סטיוון מלוי | 4 ביוני 2009

2010Obama

בבלוג שלו מעלה סטיוון מלוי תמונה ממקור לא מזוהה המלווה בכיתוב: GM או בקיצור  (Government Motors) הציגו בגאווה את הדגם של שנת 2010 "אובמה-ואגן".

מרישומים ראשונים ששוחררו עולה כי המכינית המנועת על ידי אוויר חם מצויידת בשלושה גלגלים המאפשרים פנייה חדה שמאלה. הרכב מגיע מאובזר בטלפרומטרים המתוכנתים לסייע לנוסעים לחמוק בעזרת דברי-חלקות מכל עבירת תנועה. זהו שינוי בו אנו יכולים להאמין.

 

שקרים על הקרח

מאת יעקב ר. | 21 במאי 2009 הופיע במקור בבלוג הירוק

העיתונות ושאר אמצעי התקשורת החממיסטים אינם מאפשרים לעובדות לבלבל אותן - מבחינתן ההתחממות הגלובלית היא עובדה והקרחונים מפשירים ונעלמים, וכל השאר הוא היסטוריה לא רלוונטית - ממש כמו האיומים על עידן קרח גלובלי אותם הפיצו לפני שלושה עשורים.

התעמולה החממיסטית הופכת יותר ויותר היסטרית ושיקרית. משלחת בריטית יצאה השנה במסע רגלי לקוטב הצפוני "כדי למדוד את עובי הקרח". נניח. יותר פשוט לטוס, ולנחות על הקרח מדי פעם כדי למדוד מה שרוצים כמו שעשו הגרמנים(ראו למטה). משלחת קטלין יצאו למסע הרפתקאות. אין בזה פסול.
במשך 73 ימים הצליחו לעבור רק 434 ק"מ (כ 6 ביום) – כל כך מעט, רק בגלל שהקור העז מהצפוי וסופות השלג מנעו מהם להתקדם. לבסוף, כשאזל זמנם, ונשקפה סכנה לחייהם הם החליטו להפסיק את המסע ופונו המטוס, שגם הביא להם הספקה במשך כל המסע (ופיזר חביות ריקות בדרך, ראו התמונה) . מה הכותרת של הסיפור על הפסקת המסע??
 "המסע לקוטב נעצר בגלל הפשרת הקרח" (כותרת ב ynet, סיפור של סוכנות הידיעות AP ).

הם יישבו בחושך

מאת: יעקב ר. | 4 במאי 2009 פורסם במקור בבלוג הירוק

ידיעה ב ynet : "בריטניה וקנדה יקברו את גזי החממה באדמה
שתי המדינות הודיעו שכל תחנת כוח פחמית חדשה שתיבנה תחויב לקלוט ולאחסן מתחת לאדמה את גזי החממה הנפלטים, בטכנולוגיה חדישה שעדיין אינה זמינה לשימוש. גם גרמניה הכריזה על צעד דומה "

הידיעה הזו מדגימה את הגישה הבלתי מציאותית, הרומנטית-חולמנית שפוליטיקאים אימצו בעקבות הגורמים הרומנטיים-ריקניים-ירוקים.

הטכנולוגיה לקבורת הדתפ"ח מתחת לאדמה קיימת בינתיים רק בעולם הדמיון. היא לא קיימת במציאות. יש שמנסים לפתח אותה, אבל עוד לא מצאו דרך לעשות זאת, וספק גדול אם ימצאו בעוד 10 שנים, ספק אם ימצאו בכלל. איננו מסוגלים להתנבא איזו טכנולוגיה תפותח בעתיד. עכשיו הטכנולוגיה לא קיימת. הניסיון לבסס מדיניות ממשית, פעולות עכשוויות, על משהו שלא קיים הוא מטורף. פנטזיות לא מספקות חשמל.

מאמרים נוספים

Default Image

חירט וילדרס והבחירות בהולנד

מרס 15, 2017 דבר העורך ואקטואליה בועז ארד
חירט וילדרס והבחירות בהולנד שירות אנכי | 15 במרץ 2017 היום מתקיימות בחירות כלליות בהולנד ונראה כי מנהיג מפלגת החירות ההולנדית מתקרב להישג משמעותי יותר מכל הישגיו בעבר. לטובת קוראינו אנו מציגים מארכיון "אנכי" את הרצאתו שהועברה במרכז ישראל יפה בשנת 2010. לצפייה…
537161 10151485021646064 160052495 n

המיתוס אודות איין ראנד והביטוח הלאומי

ינואר 20, 2017 כלכלה וחברה בועז ארד
המיתוס אודות איין ראנד והביטוח הלאומי מאת אונקר גתה | 20 בינואר 2017 כאשר המבקרים אותך מאשימים אותך בצביעות מבלי לבחון את עקרונותיך המוצהרים אתה יודע שהם נואשים. הנואשות בולטת במיוחד כאשר אתה מסביר כיצד עקרונות אלו מתייחסים לאותה פעולה בשלה אתה מבוקר. כך הוא…

מאמירות איין ראנד

  • Every aspect of Western culture needs a new code of ethics - a rational ethics - as a precondition of rebirth.