מנוי שנתי לאנכי

"אנכי" הינו כתב עת מקוון דינמי המציע מגוון רחב של מאמרים, בנושאי תרבות ואמנות, פוליטיקה כלכלה ופילוסופיה. מטרתנו הינה להנחיל את עקרונות הגישה הרציונלית המתבססת על הפילוסופיה של איין ראנד ולהציגם בפני ציבור הקוראים בישראל, בעברית.

כיום מוצגים באתר מעל ל-1400 מאמרים שחלקם פתוח למינויים בלבד. מיטב המאמרים ובהם תרגומי מאמרים נבחרים של איין ראנד מוצעים בתשלום מנוי שנתי או חודשי. בין המאמרים תוכלו לקרוא גם את התרגום של המאמר המלא "לאינטלקטואל החדש" לראשונה בעברית.

מחיר המנוי השנתי לאתר הוא 236 ש"ח כולל מע"מ לשנה קלנדרית (פחות משקל ליום…). מחיר המנוי החודשי 30 ש"ח לחודש. המנוי כולל גישה פתוחה לכל מאמרינו ולארכיון המאמרים המצטבר.

תשלום באמצעות מנגנון פייפל אליו ניתן להגיע בפינה הימנית העליונה של האתר או בצ'ק. צ'ק ניתן לשלוח לזכות בועז ארד, ת.ד. 371 רמה"ש 47103 , ישראל. (יש לציין שם עסק אם קיים לחשבונית חוזרת שתאפשר הזדכות במע"מ).

ניתן לבצע את התשלום גם בפייפל דרך מנגנון התרומות  בקישור כאן.

המינויים יהנו גם מהזמנות לאירועים מיוחדים בהנחה ומבצעים מעת לעת. 

מתנות חתימה

עם הזמנת המנוי נשמח להציע כמתנה את הספר "להפריט" מאת יהודה הראל או את אחת מהקלטות הוידאו הבאות (בקישור ישיר לצפייה אישית – לפניכם דוגמיות וידאו מתוך ההרצאות המלאות):

1. הרצאת פרופ' שביב – התחממות גלובלית – הרצאה שניתנה במסגרת פעילות הבלוג הירוק.

2. The "Inner Jihad" and Islamic Totalitarianism – ד"ר ג'ון לואיס בהרצאת סמנריון במרכז דיין ללימודי המזרח התיכון באוניברסיטת ת"א, הרצאה שניתנה בשנת 2008.

3. Eurabia The Euro-Arab Axis" by Bat Ye'or -הרצאתה של ג'יזל ליטמן (בת יאור) עם השקת תרגום ספרה "אירוערביה" בעברית.

 

הוספת תגובה