ועידת ההתעוררות האיסלמית הפכה למיפגן שינה המוני

מאת: כתבנו בכיכר האדומה | פורסם ב27 במאי 2008

muslim_wakefulness_lead.jpgהועידה האיסלמית האחרונה בנושא אחדות איסלמית והתעוררות במאה ה-21 שנערכה בטהראן הפכה לפיאסקו כאשר הדוברים לא הצליחו להחזיק את הקהל עירני לזמן שיספיק להזדמנות צילום.

זמן קצר לאחר הושבת הקהל במקומות החלו הנוכחים לנמנם וליפול מכסאותיהם, כאשר איש לא נותר עירני דיו על מנת להרימם. 

הועידה נסגרה ביום השני לאחר שהשכנים התלוננו על כי הנחירות המתמשכות הופכות את חיות השעשועים לפרנואידיות. אופי האירוע עוצב על ידי מנהל הועדה לעניני חירום באיראן, שהחל לטלטל את ראשו ב"ניקור" בטרם סיים את נאום קבלת הפנים. "היום, יותר מתמיד זקוק העולם האיסלמי להתעוררות המוסלמים," אמר כאשר גלש באיטיות אל מתחת לדוכן.

sleepingmoslims1.jpg

חקירה פרלמנטרית של הממשלה האירנית אל נבכי חוסר העירנות המוסלמית חשפה מזימה ציונית להחדיר נוזל הרדמה תוך בקבוקי השתייה של הנוכחים. צילומי העיתונות מראים כי ליד כל נציג רדום עמד בקבוק מים. "צירוף מקרים? אני לא חושב כך" אמר מוצטאפא צאדה, מזכיר המועצה המכוונת האירנית. "מזימה ציונית היא תמיד יותר סבירה מכל תיאוריה אחרת. תודה לאללה עבור כך, אחרת היינו עלולים להסיק בטעות כי עייפות מוסלמית נגרמת על ידי כישלוננו בייצור רעיונות, מחשבות מעוררות ולעורר סקרנות אינטלקטואלית".

sleepingmoslims2.jpg

sleepingmoslims3.jpg

 

Hat tip to our Iranian friend Banafsheh Zand-Bonazzi who discovered and sent us the pictures published by HEIDARIAM.BLOGFA.COM – a blog we wouldn't be able to read because it's in Persian.

הוספת תגובה