להלן מכתבו של נחום שחף בעקבות פרסום המאמר "פיליפ קרסנטי ומכחישי המציאות"./ בועז ארד

בעקבות קבלת המכתב בתאריך 22 בפברואר 2009 פניתי למר קרסנטי בבקשה להגיש לו שאלות ונענתי בשלילה בשל עומס עבודה. הסתפקתי במשלוח מייל בו שאלתי אותו מי הם האנשים שבסיועם הוא הצליח במאבקו. לאחר שענה כי ידרש לכתיבת ספר עבור זאת ביקשתי כי יתמקד רק בכמה הבודדים החשובים ביותר. תשובתו כללה 5 שמות בראשם שמו של נחום שחף.

Nahum Shahaf, Richard Landes, Stephane Juffa, Gérard Huber, Danny Seaman.

האמנם מדובר בסיפור העונה לטיב הקשרים בין הווארד רוארק לבין פיטר קיטינג בספר "כמעיין המתגבר"? על השאלה הזאת טרם עניתי לעצמי. בשלב הזה היכרתי במגבלות שלי כגורם לבירור, אוכל רק להעיד מהתרשמותי כי ממר קרסנטי קיבלתי תחושה של התחמקות ממתן האפשרות לשאול שאלות חקרניות לאורך כל המגעים שהיו לי בעת ביקורו בארץ (בשיחות טלפון ובאירוע בו נשא את הרצאתו). מכאן אראה עצמי מקיים את ערך נאמנותי לאמת בהבאת דברי מר נחום שחף כלשונם, קיראו ושיפטו:

ישראל מפסידה במערכה על דעת הקהל בעולם – מעניין למה?
 
בועז שלום,

במאמר של קרסנטי למה ישראל מפסידה הוא לא הכניס שם אחד.
את עצמו.
כך גם לא עשה דוריאל.
(מוחמד א-דורה ושתיקת ישראל\ בועז מושקוביץ)

קרסנטי שאינו מומחה בליסטי ואינו מומחה לגיאומטריה, היה יכול לזכות כבר בתביעה הראשונה לו היה טורח להביא אותי למשפט, מחקר שהקדשתי לו כמה שנים טובות כמומחה בתחום הגיאומטריה והבליסטיקה עוד קודם שקרסנטי שמע על המחקר.

קרסנטי  היה יכול לזכות כבר במשפט הראשון לו היה טורח להביא למשפט את המאמר באטלנטיק מאנת'לי ע"י ג'ימס פאלוז בעל פרס התקשורת האמריקאית לשנת 2003, בעבר כותב הנאומים של ג'ימי קרטר, הזוכה להוקרה רבה בעולם הלא יהודי בעיקר בשמאל[1]. (ראה קישור למטה לכמה מהמאמרים וההרצאות)

לו היה טורח להביא את המאמר ממכון ירושלים הזוכה ליוקרה בעולם במכוני המחקר בעולם.
לו היה מביא את הרצאתי בפני ה-AAFS (האקדמיה האמריקאית למדעי המשפט) בכינוס השנתי בפני מאות מהמדענים המובילים בעולם מתחום הזיהוי הפלילי, הרצאה בליווי מי שהיה ראש המכון הפתולוגי בישראל ד"ר מורס רוגב שהתפרסם בעולם כמי שחקר את עצמות של מנגלה.

קרסנטי לא טרח לספר בבית המשפט על הזמנתי בעקבות הרצאה ב-AAFS, להיפגש עם רוברט מורגנטאו, התובע הכללי של ניו-יורק המשמש כראש מוזיאון השואה שם, הרצאתי באונ' ג'ורג' וושינגטון, באונ' בר-אילן, בטכניון, או הרצאתי בכנסת בפני הועדה לזכר השואה, בפני ארגון נכי צה"ל, במכון ז'בוטינסקי, וכן הרצאתי בצרפת בפני ראשי יהדות צרפת בהזמנת בני ברית צרפת.

קרסנטי לא הביא לבית המשפט את סרט התחקיר המלא שעשיתי בז'נבה במימון גוף תקשורת משוויץ (לא יהודי), סרט בעזרתו הוא גייס בתחילת הדרך מאות אלפי דולרים בארה"ב. בשלב מאוחר יותר קרסנטי הציג את הסרט לאחר שהוצאו ממנו הקטעים בהם אני מופיע והסיומת בה כתוב שהסרט מבוסס על המחקר שלי.

קרסנטי לא הציג את הקטעים בסרט בהם אנדרלין וטאלאל אבו ראחמה הצלם הפלשתינאי  לא רק חוזרים בהם בשיחתם איתי כל אחד בנפרד, מהטענה שחיילי צה"ל הרגו את הילד, אלא מנסים להכחיש שהם העלו אי פעם את הטענה (קישור למטה,2,1 ).
 
במשפט הראשון השופט קבע שכל התחקירים והמאמרים בנושא א-דורה מבוססים על התחקיר שקימתי בפרשה, אלא שבית המשפט קבע שאני לא מומחה בליסטי!!

קרסנטי לא טרח להביא את הרקע שלי במומחה בליסטי (ראה הגנה נגד ירי תוך שימוש בראיה דרך קירות), והגיאומטריה.
קרסנטי לא טרח להביא למשפט לא את האטלנטיק שם נכתב שאני בעל פרס משרד המדע בתחום הוידיאו, ועל ההוכחות שהוצגו במאמר (בליסטיות וגיאומטריות).
קרסנטי לא אזכר את המאמר ממכון ירושלים שם נכתב על ההמצאה שלי בתחום הוידיאו ועל המחקר בנזקי טילי הפטריוט במלחמת המפרץ.
קרסנטי לא הביא את ההוכחות שהילד שנקבר תחת שמו של א-דורה הגיע לבית החולים כמה שעות לפי שהתחילו הצילומים בצומת נצרים.
קרסנטי לא הביא את השיחות המוקלטות בהם נשמעים אנדרלין טאלאל החוזרים בהם מהטענה שחיילי צה"ל הרגו את הילד,  את השיחה המוקלטת בה טאלאל וראש הצלב האדום בעזה סטפאן ג'קי חוזרים בהם מהטענה שחיילי צה"ל הרגו את נהג האמבולנס (תוך ניסיונו לחלץ את א-דורה), את השיחה המוקלטת החשובה ביותר של ראש הצלב האדום בעזה – שחיילי צה"ל לא ירו על מי שלא ירה עליהם.
ובכך ניקה את צה"ל לא רק מאשמת רצח הילד ופציעתו של אביו, אלא מפגיעה בילדים ובמבוגרים שלא היו מעורבים במלחמה.
ראש סניף רויטרס בישראל שראה את הסרט הגולמי שצילם הצלם הפלשתינאי בצומת נצרים בו האירועים כולם נראים כהצגה אחת גדולה אמר משפט אחד – כן אני יודע, חיילי צה"ל לא יורים על מי שלא יורה עליהם.
 
שופטת הערעורים – שזיכתה את קרסנטי מאשמת דיבה, כתבה שהוא לא הוכיח שהאירוע בוים או שחיילי צה"ל לא הרגו את א-דורה, בפסק הדין נקבע רק שאין הוכחות שחיילי צה"ל הרגו את הילד ואין הוכחות שהילד כלל נהרג.
בפשטות כי קרסנטי לא טרח להביא לבית המשפט לערעורים אותי כמומחה כדי שאציג את הממצאים.
 
שופטת הערעור הביאה אותי כמקור המרכזי לטענה שהאירוע בוים אבל מולי היא שמה את הטלוויזיה הגרמנית שלא שטענה שכל הנראה לא הישראלים הרגו את הילד.
קרסנטי לא הביא את ההסכם שהטלוויזיה הגרמנית שלחו אלי כמקור למחקר (מצוין בפירוש שאני בעל המחקר).
 
קרסנטי הפסיד בפשטות כי קרסנטי עשה שימוש בפרשת א-דורה כדי לקדם את עצמו, כדי לעשות כסף, הרבה כסף תוך הצגת שמו כבעל המחקר תוך פגיעה בחוקי האינטלקטואל פרופרטי, תוך פגיעה ביכולת לחשוף את האמת בעולם.
קרסנטי גייס מאות אלפי דולרים בארה"ב תוך הצגת הסרט שעשיתי בז'נבה כשלו לאחר שמחק ממנו את כל קטע המציג אותי כבעל המחקר. כך הוא עשה גם בבית המשפט בצרפת.
 
למה קרסנטי, לוחם ללא חת לניקוי שמה של ישראל בעולם, לא טורח להביא את מעט ההוכחות המופיעות בתקציר הרצאתי ב-AAFS ?
 
כל מי שקרא את המחקרים שפורסמו בעיתונים בעולם או מי ששמע עלי כמי שהרצה ב-AAFS נמצא במבוכה –  מי הוא בעל המחקר?
 
קרסנטי שגזל ברמייה תוך הפרת חוקי הקניין הרוחני, את הכסף בעזרתו יכולתי לממן תביעה משפטית נגד אנדרלין והשותפים לו לעלילת הדם בפרשת א-דורה, מונע ממני להביא לידי סיום את עלילת הדם מהקשות בהיסטוריה היהודית.
לקראת הערעור בצרפת קרסנטי הגיע אלי כדי לראות את החומר מקרוב, ובסיום המפגש מסר לי 400 יורו בלי שבקשתי. כדי לנקות את מצפונו קרסנטי שלח לי אח"כ כ-1500 יורו. 
קרסנטי מסרב לקשר אותי עם המיליארדרית שממנה אותו בעזרת מממצאים שאינם שלו כדי שאוכל להביא בפני בתי משפט בישראל ובצרפת את הממצאים שהיו טובים מספיק לגוף המקצועי הבכיר בעולם בתחום מדעי המשפט.
 
כדי לתרץ את הסירוב לחבר אותי עם המיליארדרית היהודייה קרסנטי טוען שאני לא יכול לזכות, ואף הוסיף חטא על פשע בהאשמה "שאני דפקתי הכול". כשגוזלים צריך להצדיק את הגנבה.
ועל כך אמרו חז"ל – הרצחת וגם ירשת.
כן.
 
קרסנטי אינו האיש הרע של עלילת הדם, קרסנטי אינו אלא הפוליטיקאי המכוער, הצבוע.
הוא לא יחיד
ראה לכמה יוקרה זוכה שמעון פרס בעולם.
 
שחף

 
ה-AAFS
http://www.a-dura.com/?l=en&a=317323
מאמרים:
http://www.a-dura.com/?l=en&a=22760
http://www.a-dura.com/?l=en&a=303470
http://www.a-dura.com/?l=en&a=155410
ההסכמים עם הטלוויזיה הגרמנית (מומשו רק בחלקם לאחר שמשרד החוץ הישראלי התנגד לסרט המשותף):
http://www.a-dura.com/?l=en&a=266648
http://www.a-dura.com/?l=en&a=266649
 
בעברית: צילומים הקלטות קול וקישורים למאמרים בעיתונים חשובים בעולם
http://www.i2i.org.il/?l=he&a=37134
 

הוספת תגובה