ירושלים: שיופיעו גברים בלבד ללא שתי הנגניות

 

 

שלום חברים וחברות יקרים,

 

קיבלתי את ההודעה הזאת בפייסבוק מנגני מארש דונדורמה (למי שלא יודע/ת, מארש דונדרומה הם תזמורת רחוב ירושלמית שמונה 16 נגנים, הם עושים שמח ובאופן כללי הם מקסימים! למי שלא היה בהופעה – מומלץ באופן מיידי כדי להתגבר על אפרוריות הסתיו. בכל מקרה, הנה מה שהם כתבו:

 

בימים אלה אנחנו, נגני מארש דונדורמה, נמצאים במאבק על מראה פני תרבות עירנו היקרה והאהובה ירושלים. לפני חודשים אחדים הוזמנו להופיע בפסטיבל "לילות סתיו בעתיקה", פסטיבל שבו הופענו גם לפני שנה, אך כחודש לפני ההופעה המתוכננת קיבלנו פנייה מהמארגנים שבה הם מבקשים שיופיעו גברים בלבד וללא שתי הנגניות. מובן מאליו שדחינו את הבקשה. ובתגובה הם החליטו על ביטול ההופעה. ראוי לציין שהמארגנים ונותני החסות לפסטיבל זה הם עיריית ירושלים וממשלת ישראל – משרד התיירות, וכי הפסטיבל פתוח לקהל הרחב ומן הראוי שבמעמד כזה לא יהיו הגבלות ואיסורים אשר מאפיינים את הציבור החרדי.

 

נודה לכם מאוד על תמיכתכם. אנא הפיצו מידע זה בקרב חבריכם. אולי קולנו עוד ישמע…

 

 

עד כאן לשון ההודעה. הגיע הזמן למחאה. איך? פשוט. נא העבירו את המייל הזה לחברים/ות אחרים שלכם שהנושא עשוי להיות אכפת להם כדי שנוכל יחד להפעיל לחץ מתון על עיריית ירושלים לא להיכנע לתכתיבים מגוחכים כאלה.

 

הוספת תגובה