לשבור את החרם התקשורתי על חשיפת פרשיות השחיתות הציבורית

 מכתב גלוי מאת אריה אבנרי , יו"ר הנהלת אומ"ץ (הועבר במייל 14 באפריל 2008  )

אזרחי ישראל היקרים,

אני פונה אליכם באורח אישי באמצעות האינטרנט, שהינו כיום אמצעי התקשורת העצמאי והבלתי תלוי היחיד במדינה, בבקשה להירתם לרכישת ולהפצת ספרי החדש "זעקי ארץ מושחתת", שכלי התקשורת הכתובה והאלקטרונית בישראל מנסים להסתיר את המידע החדשני הכלול בו על אודות תהליך התעשרותו המופלגת של ראש הממשלה המיליונר אהוד אולמרט כמו גם אישים בכירים אחרים מכל הקשת הפוליטית. במהלך שירותם הציבורי.
אחרי שמספר הוצאות ספרים התחמקו מלהוציא לאור את הספר "זעקי ארץ מושחתת" מחשש שיבולע להן מצד אנשי שלומו של אולמרט ומספר אילי הון ידועים, החלטתי לממן בעצמי את הוצאת הספר ולהקדיש את כל ההכנסות ממכירתו לתנועת אומ"ץ הנלחמת למען טוהר המידות ומניעת השחיתות במגזר הציבורי.

עם הופעת הספר כינסתי מסיבת עיתונאים שבה חשפתי עובדות מצמררות על התנהלותו העבריינית של אולמרט במשך השנים, על כך שבמהלך כהונתה של ממשלתו התרחשה שחיקה קיצונית בנורמות המוסריות במדינה, שלטון החוק נפגע קשות וגופי האכיפה החלו מהססים מלנקוט פעולות לביעור השחיתות.
בודעתי במקביל שהספר הועבר לראש אגף החקירות והמודיעין במטה הארצי של משטרת שיראל ניצב יוחנן דנינו בצירוף תלונה של אומ"ץ ובה פירוט של עבירות שביצע לכאורה אולמרט בשיתוף עם שותפו לשעבר עורך הדין אוריאל מסר שלא נחקרו ע"י המשטרה
לצערי, אף מלה אחת בנושא החמור הזה לא הופיעה בתקשורת הכתובה והאלקטרונית, למעט באתר "מחלקה ראשונה"( nfc), של העיתונאי הלוחם והאמיץ יואב יצחק. ממש חרם תקשורתי.

אני פונה אליכם עכשיו להצטרף אלי בקריאה: "זעקי ארץ מושחתת". כל מי שטובת המדינה יקרה לו, כל מי שאינו מוכן להשלים עם שלטון של הפחדה ואיומים, כל מי שנקעה נפשו מתקשורת מסורסת, כנועה ומשרתת את השלטון המושחת – מוזמן להטות כתף ולהירתם למשימה בשעה קריטית זו שבה עתידה המוסרי של המדינה עומד על כף המאזנים.

אני פונה אל כל אחד מכם הפיצו את דבר צאתו לאור של הספר, העבירו את תוכנו ומהותו בקרב בני משפחותיכם, חבריכם ומכריכם, ובאמצעות הפורומים הבלוגים וכל אמצעי התקשורת באינטרנט.
כך נוכל כולנו, לשבור את החרם ומסע ההשתקה, כדי שהמדינה שלנו תהיה טובה יותר, ראויה יותר, טהורה יותר.

בכוחם של אזרחים שנקעה נפשם מההסתאבות השלטונית נמגר את השחיתות.

את הספר ניתן לרכוש בחנויות של רשתות ההפצה הגדולות "סטימצקי" ו"צומת ספרים" – ובחנויות ספרים עצמאיות שלא נכנעו לאיומים והפחדות – ובמחירים מוזלים במשרדי אומ"ץ.

בתודה ובברכת חג שמח
אריה אבנרי

– לרכישה באתר אנכי הקישו כאן –

הוספת תגובה