אוי למנוצחים

מאת: אהרון רול | 18 בספטמבר 2008

בעקבות מערכות בחירות צצים מנצחים ומנוצחים. בעקבות מערכת הבחירות של קדימה צצה מנצחת, היא ציפורה (הנקיה) ליבני. ברגיל יש לברך המנצח על ניצחונו, הרי עלינו להימנע מצרות עין, לפרגן, הלא כן?

אליית הניצחון וקוץ גדול בה. במערכת הבחירות של קדימה אין מנצחים, יש אך מפסידים. עם ישראל הוא אשר יצא המפסיד הראשי ובגדול. אנו לא חזינו בחגה של הדמוקרטיה אלא בחגתה.

 

צפיה בערוצי הטלביזיה ובפרשנים מדושני העונג השרויים באופוריית "קדימה", פרצופיהם הנוהרים של המומחים בעיני עצמם, עוררו תעוב וסלידה. תמונתו של נירון המנגן בקתרוסו לאור להבות רומי הבוערת עולים במחשבה. שלטונה של "קדימה", זו היא אסונה של ישראל, עומד להמשיך והאווילים מזילים ריר עינוגים ושביעות רצון. והכיצד לא, הריטיג (לדעתם) מרקיע שחקים כמו גם האג'נדה וכך נישמרה תאוות "השלום" האווילי והמופרך תמורת שטחים בידם.

 

צדק מי שאמר כי הבחירות בקדימה לא היו בעבור מי ייבחר לראשות הממשלה אלא איזה יחצן ינצח ( ארד, אדלר, פינקלשטיין ועוד מרעין בישין כגון דא), זה של ליבני אם זה של מופז, וכך אוי למנוצחים, אנו, כל בית ישראל. הרי מי בחר כאן בכלל? כולה 60 אלפי בוחרי קדימה מהווים פחות מאחוז אחד מכלל תושבי ישראל. ומכאן, הזוכה "בפיס הבחירות" האלה יזכה למצער אך למחצית האחוז מכלל תושבי ישראל ומכאן לשמחה זו מה עושה? ראש ממשלת ישראל הדמוקרטית ניבחר בכידוני מחצית האחוז מתושביה, האם התבלעה עלינו דעתנו? הדעת נותנת כי ניבחרי האומה ידעו מלאכתם כאשר השמיטו ממגילת העצמאות את המילה דמוקרטיה, זו לא נעשתה ולא ניראתה כאן.

פלוני, צחי הנגבי, המחזיק אותנו כולנו כאווילים מפרשן את זכיתה של ליבני במילים "היא (ליבני) כבר מצויה 10 שנים בעשיה ציבורית, כמעט ללא טעויות" . לשמוע מילים אלו ולתפוס את הראש בידים. הרי ציפורה (הנקיה) ליבני מעולם לא עשתה דבר בר משמעות בכל שנות מרמיטתה (סליחה, יש הקוראים לכך "שרות ציבורי"-שוו בנפשכם). האם אף אחד לא סיפר לאותו הנגבי הפרשן-המשריש כי "מי שלא עושה לא טועה"? ואכן הליבני מעולם לא עשתה או תרמה דבר בר משמעות לעם היושב בציון ולכן אין כל אפשרות כי תטעה או תצא שאינה-נקיה. גם התבטאותה המתנשאת של ציפורה (הטובה?) ליבני כי "הטובים ניצחו" מראה כי זו לא היפנימה עדיין כי נימצאת היא בין הרעים בציבוריות הישראלית, בין חברי קדימה. הערה: דיכטר אשר דווקא הוא אינו מקובל כציפורה בציבור יכול להציג יושר אישי (קשריה של ציפורה עם פורום החווה מדברים נימרצות כנגדה), ניסיון ועשיה מוצלחת עשר מונים מציפורה. מי אמר שיש צדק בפוליטיקה.

הדרך היחידה להפסיק את מצעד האיוולת המתרונן לעינינו על המרקע היא לחסום, בכל דך אפשרית, את דרכה של מפלגת-(שאינה לגיטימית)-"קדימה" להרכבת ממשלה חלופית ולקרוא לבחירות כלליות עקב כך. כפי שאהוד (המושחת) אולמרט אינו ראש ממשלה לגיטימי כך מפלגתו, ראש וכרעים, שנשאה ברמה את שחיתותו ונכלוליותיו, אינה לגיטימית. הטיבה לתאר זאת ח"כ שלי יחימוביץ ממפלגת העבודה אשר ביושר נדיר במקומותינו הימליצה למפלגתה, מפלגת העבודה אשר נידבקה בקרציות ופרעושי מלונתו של האולמרט, לתמוך בעריכת בחירות כלליות גם אם אלה פרושן בעבור מפלגתה ישיבה באופוזיציה. לוואי ונחזה באמיצים נוספים אשר טובת מדינתם ואזרחיה הינה ראש וראשון בראש מעיניהם. זוהי בדיוק נמרץ אותה ההמלצה שאנו בסדרת מאמרים (אשר נחסמו פוליטית על ידי עיתון אינטרנטי ידוע, אך פורסמו ברבים אחרים) העלנו על נס תזה זו משך החודש האחרון, בנוסף למאמרינו הקוראים להליכה לבחירות כלליות עוד ממחצית שנת 2007 . נא ראו הקישורים בסוף המאמר.

המשך שילטונה של "מפלגת הכלנתרים קדימה" על ישראל הינה עלבון לאינטיליגנציה. הציבור בישראל אינו מטומטם אך הציבור בישראל דרכו להיטמטם בסיסמאות יחצניות בלא כישורים אינטלקטואלים לבור התבן מן הבר. וכי מה, איננו יודעים כי מרבית חברי קדימה מהווים את התחתית הבואשת של החבית הישראלית? יודעים. האם איננו יודעים כי מירב חברי הנהגת קדימה נגועים לכאורה בשחיתות ופלילים? יודעים. האם איננו מודעים לעובדה כי שלטון המפלגה הזו יצר סטנדרטים מושחתים מעבר לכל שיעור בשרות הציבורי? יודעים. האם איננו יודעים כי במירב מחיינו שנגעה מפלגה זו ניכשלה היא כישלון חרוץ? יודעים. האם אינינו יודעים כי הנהגת קדימה ופעיליה רואים בשרות הציבורי קרדום לחפור בו ומכרה זהב לעשיה לביתם? יודעים.

ומכאן, מדוע אנו מתמידים וממשיכים להנשימה בחמצן פוליטי מלאכותי? מדוע מאזינים אנו חזור והאזן לסיסמאות היחצנים הפתלתלות והנכלוליות. אדרבה, הבה ונשים סוף לפרסה הזו, לבדיחה העלובה הניקראת פוליטיקה ישראלית בראשות "קדימה", הבה ונוכיח לעצמנו כי עדין לא הטפשנו לחלוטין, כי עדיין לא נס ליחינו הלאומי. נלך כולנו לבחירות כלליות, נוכיח לעצמנו כי אפשר גם עם פוליטיקה אחרת נטולת-קדימה. והעם, 100% ממנו, יאמר את דברו, לכאן אם לכאן. אי אז ניזכה כולנו למפלגת שילטון לגיטימית אשר קמה וכיסתה, כדבר בעיתו, על אפרה הבואש של "קדימה". ובאשר לקדימה? עלינו לשלחה קדימה, במהרה בימינו, ל"מוסד לגמילה משחיתות", היא האופוזיציה.

קישורים:

"אמרנו לכם"

"כולם למצער צודקים"

"המוסד לגמילה משחיתות"

המחבר הינו יועץ אירגוני ודירקטור ניהול פרויקטים בכיר לחברות ואירגונים בענף המחשבים

 

הוספת תגובה