החמאס מציל את ישראל

הקלטת הלוהטת של גלעד שליט מלווה בדרישה חדשה של החמאס. הפעם דורש החמאס לשחרר אסירים ערבים בעלי תעודת זהות כחולה. כצפוי נתקלה דרישה זו בחומה בצורה של סרוב מצד ישראל עד כדי סיכול העסקה לשחרור גלעד שליט תמורת אלף רוצחים ערבים.

כדרכו בקודש, טוען בעל טור זה שיש להיענות לדרישה זו של החמאס עוד לפני שהללו יבינו את גודל האסון הטמון בה. הרי מה היא הדוגמה המרכזית של השלטון הישראלי? שמתן אזרחות ישראלית לערבים יהפוך אותם ליהודים, שומרי חוק, אוהבי העם והארץ, אזרחים נאמנים של המדינה היהודית, וגשר לשלום עם העולם הערבי. אם אפשר לחיות עם ערביי ישראל בשלום, אפשר גם לחלק את הארץ בשלום, ובא לציון גואל. מזה ארבעים ושלוש שנה מנסה מדינת היהודים לקבל את הערבים, לשלם להם ביטוח לאומי, לתת להם מענקי לידה, להקים עבורם ערים, לשחרר אותם מכל חובה אזרחית, מכל תשלום מס, מכל תשלום על שירותים עירוניים וחברתיים, וחוטפת סטירת לחי אחת אחרי השנייה. הנה ראאד סלאח ערבי בעל אזרחות ישראלית קורא להתקוממות כללית נגד מדינת היהודים. הנה ועדת המעקב של ערביי ישראל ובראשותה התנועה האיסלמית מבצעת שביתה כללית ודורשת הגדלת כופר הנפש מתוך איום בהתקוממות כללית. הנה חברי הכנסת הערבים המזדהים באופן גורף עם רשות הטרור והרצח ועם הרודן הסורי. הנה שליש מן העוסקים באופן ישיר ברצח העם היהודי (מה שקרוי בטעות טרור) הם בעלי תעודת זהות כחולה. הנה "שומרים בדואים" הורסים עד היסוד את אחת משכיות החמדה של ישראל בנגב. והנה הקש השובר סופית את האשליה של חלוקת הארץ עם הפולש הערבי, והוא הזיהוי בין הארגון האיסלמו-נאצי חמאס לבין ערבים רוצחים בעלי תעודת זהות ישראלית. החמאס מנפץ את האשליה של הערביות הישראלית, את החלום באספמיא של שכנות טובה עם ערבים וקובע: כל ערבי יכול לקנות מקום של כבוד דרך תרומה לפיתרון הסופי של מדינת היהודים, ולא משנה מה צבע תעודת הזהות שהוא נושא.

הרוב היהודי השפוי מתחיל להבין את מה שהמיעוט הנאור-חרדי מתעלם ממנו. אין דרך לקנות שקט ושכנות טובה מן הפולש הערבי, וככל שתתחנף ותתרפס, כך תגבר תביעתו לרצוח ולרשת ולרדות בדהימי היהודי. לו יש שכל בקדקוד המנהיגות היא קונה את גלעד שליט בשמחה במחיר כל הרוצחים הערבים בעלי התעודה הכחולה, ושוללת מהם בניהם בנותיהם משפחתם חמולתם ושבטם את תעודת הזהות הישראלית. אלא שהשכל תופס מקום שביעי אחרי ששה מקומות של תקינות פוליטית ולכן תמשיך המנהיגות המשפטית-פוליטית לאמץ את חגורת הנפץ האיסלמו-נאצית המצוידת בתעודת זהות כחולה אל ליבה, וגלעד שליט ישאר השבוי של האיסלמו-נאצים, ומשפחת שליט תמשיך לבכות על דמותו של בנם המשלם את מחיר הסכלות.

דר יובל ברנדשטטר, הנגב הכבוש

הוספת תגובה