מרכז איין ראנד בוושינגטון: יש לחסל את החמאס

מרכז איין ראנד לזכויות אדם בוושינגטון נאבק למען ישראל מול המועצה המוסלמית לנושאים ציבוריים, אלן ז'ורנו מטעם המכון מציג את טיעוני התמיכה בישראל. "על ארה"ב" כותב ז'ורנו, "לעודד ולסייע לישראל להשמיד את הקבוצה האיסלמית הזאת אחת ולתמיד" העימות הפומבי מתנהל באתר הדיונים "דעות מנוגדות" והציבור מוזמן להתרשם ולהביע עמדותיו.

הכישלון בחיסול החמאס בהזדמנויות קודמות עודד את קבוצות הטרור הפלשתיניות. הוא מלמד את האיסלמיסטים כי מלחמתם הטרוריסטית תזכה להצלחה, כי מסעם להרס ישראל – – ובסופו של דבר אמריקה – – הינו בר השגה.

למעשה, פעולות המלחמה של החמאס נגד ישראל הינם בדיוק מה שעל האנשים לצפות לו ממה שקרוי איסטרטגיית הדמוקרטיה של בוש במזרח התיכון.

הממשל ערך מסע תעמולה למען בחירות במאחזים של קבוצות איסלמיות כמו החמאס והחיזבאללה, קבוצות אותן היה עליו להרוס. בשטחים הפלשתינאים, בוש התעקש כי יש להרשות לחמאס להשתתף בבחירות של 2006 – והקבוצה הג'יהאדיסטית זכתה בניצחון סוחף. תודות לניצחון פוליטי זה זכה החמאס ללגיטימיות שאינו ראוי לה עבור מלחמתו האכזרית להשמדת ישראלים ואנשי המערב. הזכייה בשלטון בעזרתם של אוייביהם מאשרת לאיסלמיסטים אלו כי המערב מעודד את מהרסיו שלו.

ההגנה העצמית האמריקאית דורשת למחוץ את הטוטליטריות האיסלמית – לא ללוות את הג'יהאדיסטים אל משרה פוליטית ולא חיזוקם על מנת להעצים את המלחמה נגדנו.

על מנת לשים קץ לתוקפנות החצופה של החמאס, יש להביס את הקבוצות הג'יהאדיסטיות. זה ראוי והכרחי לאמריקה לסייע ולחזק את ישראל, בת הברית האחת האמיתית שלנו במזרח התיכון, אל מול אוייב משותף.

עיקבו, כתבו תגובות והצביעו למען הדעות הראויות לתמיכה באתר "דעות מנוגדות". האתר מאפשר הצבעה ובנתיים מסתמן רוב לתומכי ישראל. לצפייה בשאר הדיונים בו היה מרכז איין ראנד מעורב הקישו כאן.

הוספת תגובה