כתבה של עיתונאית מספרד בעד ישראל
מתורגמת תרגום חופשי מספרדית
מאת העיתונאית פילאר ראולה מברצלונה:

 

למה לא רואים מחאות בפריז, לונדון או ברצלונה נגד דיקטטורות איסלמיות?

למה אין הפגנות נגד העבדות של מיליוני נשים, שחיות ללא כל הגנה מצד החוק?

למה לא מפגינים נגד השימוש בילדי הפצצות? למה אף אחד לא מתרגש מהקורבנות של פיגועי הטרור בישראל?

למה לא יוצאים להגנת זכות הקיום וזכות ההגנה של מדינת ישראל? למה מערבבים בין ההגנה של הפלסטינים, עם הצדקה של הטרור הפלסטיני?

ושאלת המיליון: למה לשמאל האירופאי, ולכל השמאל העולמי, יש אובססיה להילחם נגד שתי הדמוקרטיות בכדור הארץ, ארה"ב וישראל ולא נגד הגרועות שבדיקטטורות ?

שתי הדמוקרטיות שסבלו מהפיגועים הכי רצחניים בטרור העולמי. והשמאל לא מודאג מכך.

 אני קוראת בפורומים של הפלסטינים האירופאים שכותבים בלהט: "אנו בעד חופש של כל העמים!" – זה לא נכון! אף פעם לא הדאיג אותם החופש של תושבי סוריה, איראן, תימן, סודן וכו'… ואף פעם לא הדאיג אותם החופש שנלקח מהפלסטינים שחיים תחת הקיצוניים האיסלאמים של החמאס. רק מדאיג אותם להשתמש בקונספט של החופש הפלסטיני כנשק נגד החופש הישראלי.

לבסוף, העיתונאות הבינלאומית לא עושה פחות נזק. בנושא הערבי הישראלי הם לא מדווחים, הם רק עושים פרסומת. כאשר מדווחים על ישראל רוב העיתונאים מתעלמים מכל הקודים האתיים של העיתונאות וכך, כל פעולת הגנה של ישראל, הופכת לשואה. נכתבו ונאמרו כל כך הרבה דברים מגוחכים שכבר אי אפשר להאשים את ישראל בדברים יותר גרועים.

במקביל, אותה עיתונאות אף פעם לא מדברת על ההתערבות של אירן וסוריה באלימות נגד ישראל, על שטיפת המוח הקיצונית שעושים לילדים. כאשר מדברים על קורבנות, אם הם פלסטינים – זו טרגדיה ואם הם יהודים, לא מדווחים או בזים להם.

מסקנה: אני לא יהודייה, אני משוייכת אידיאולוגית עם השמאל ואני עיתונאית.
למה אני לא אנטי ישראלית, כמו רוב הקולגות שלי?

כי בגלל שאני לא יהודיה, יש לי האחריות ההיסטורית להילחם נגד השנאה ליהודים, ובהווה, נגד השנאה למדינתם, ישראל. המלחמה נגד האנטישמיות לא שייכת רק ליהודים, זו חובתם של הלא יהודים.

כעיתונאית, אני מחויבת לחתור לאמת, ללא דעות קדומות, שקרים ומניפולאציות. ועל ישראל לא נאמרת האמת. וכשמאלנית, שאוהבת את הקידמה, אני מחויבת להגן על החופש, התרבות, הדו-קיום, החינוך של הילדים, ועל העקרונות של עשרת הדיברות שהפכו לעקרונות אוניברסליים. עקרונות שהאסלאם הפונדמנטליסטי הורס באופן שיטתי. ז"א, כלא יהודייה, עיתונאית ושמאלנית יש לי מחוייבות מוסרית משולשת לישראל.

כי אם ישראל היתה מנוצחת, היו מנוצחים המודרניזם, התרבות והחופש.

המלחמה של ישראל, למרות שהעולם לא רוצה לדעת זאת היא המלחמה של העולם כולו!
 [הדברים רצים באינטרנט ואולם כבר היה איתה ראיון ברוח זו באחד העיתונים היומיים – מקור פוסט זה ב"חדשות בן עזר" תבוא עליו הברכה] 
 

הוספת תגובה