גוש שרות הג'יהאד

העם אמר את דברו, מצהירים מנהיגי המפלגות הגדולות, והעם בחר בי. שניהם משקרים כמובן. רק מיעוט בעם, כשליש, בחר באחד מהם, ושליש לא בחר באף אחד מהם.

שני גושים בעם היהודי, מכונים גוש ימין וגוש שמאל, אלא שבאמת החלוקה היא אחרת. יש גוש יהודי ריבוני וגוש יהודי דהימי. דהימי משמעותו יהודי שנכנע לאיסלאם ומסכים לשלם דמי חסות תמורת הישארות בחיים. זה ההסכם שקבע מוחמד, והוא מעמד היהודי בארצות האיסלאם מאז ומעולם. גוש הדהימי הוא אם כן הגוש המוכן לשרת את העניין הערבי על מנת לשמר את זכותו לחיות.

מה דורשת קדימה על מנת להתכנס לממשלת אחדות? לדברי ח"כ מאיר שטרית מדובר במשא ומתן עם סוריה (שמשמעותו מסירת הגולן לג'יהאד) משא ומתן עם הרשות הפלשתינית (שמשמעותו היחידה היא מסירת לב הארץ לג'יהאד) ושלילת הרעיון של חוק נאמנות והקשר הישיר בין שרות לאזרחות. כל אלו הן דרישות של הג'יהאד, והנה מאיר שטרית, יהודי דהימי, מציב אותן בתור יסוד מוסד לממשלה ריבונית של המדינה היהודית. אבל זה בדיוק מה שהעם שלל. העם לא רוצה למסור את הגולן לרודן הסורי, או את לב הארץ לרודנות הג'יהאדית, ורוצה מאוד שערביי ישראל יקבלו בדיוק מה שהם נותנים, אזרחות תמורת נאמנות, ושלילת אזרחות למי שרואים עצמם ומתפקדים כחלק מן האויב הג'יהאדי.

לכן על בכירי קדימה להחליט מה הם. מפלגה של יהדות ריבונית, או מפלגה של גלותיות דהימית בשרות הג'יהאד. אם ציפי ושאול ומאיר ואבי צחי בוחרים להיות דהימים, יתכבדו נא וישבו עם אדוניהם הערבים באופוזיציה למדינה היהודית. אם הם חלק מן היהדות הריבונית שיפסיקו להניף את נס השרות לג'יהאד, ויקימו, ביחד עם רוב העם, מחנה אחד לשרות העם והארץ.

דר יובל ברנדשטטר, הנגב הכבוש

הוספת תגובה