מדינת ישראל חזקה-האומנם ?!

כאזרח נאמן למדינה, כאיש צבא לשעבר וכיהודי אוהב ירושלים, אינני יכול להתעלם עוד מהמראות המביכים והמדאיגים שהתרחשו בהר הבית במהלך חג הסוכות.

אינני מוטרד רק מהסכנה הנשקפת לבירת ישראל מצד כנופיות הפורעים המוסלמיות, החוצות לאחרונה כל קו אדום אפשרי במלחמת הגזל הלאומי שהן מנהלות נגד הריבונות הישראלית, אלא בעיקר מהתנהלותה הרכרוכית, הרופסת, הטיפשית והאדישה, של ממשלת ישראל, שטרם הבינה, כך נראה, את תפקידה החשוב בראש מחנה הימין.

ממשלה ותומכיה, הסבורים שדי בנאומים חוצבי להבות בעצרת האו"ם ובמילות חנופה יפות ופגיעה במתנחלים, על-מנת לשפר את יחס העולם הצבוע כלפינו ולעצור את הטירוף המוסלמי הקיצוני הנוגס בבשרנו החי.

כאיש צבא, חשתי בושה צורבת וזעזוע עמוק, לנוכח אוזלת היד שהופגנה ומופגנת בטיפול בפורעים ובשולחיהם, המסיתים העלובים המעיזים לכנות עצמם אנשי דת. חלחלה ממלאת את ליבי למראה ההפליה שנוקטת המדינה ביחסה הנוקשה למחאה, של מה שהיא מכנה הימין הקיצוני, לבין יחסה המתפשר והרופס,הנובע מפחד ולא משום דבר אחר, כלפי אותם פורעים מוסלמים שקיצוניותם ושנאתם לישראל אינה טעונה אישורים והוכחות.

זאת שערורייה מאין כמוה, שכאשר ברוך מרזל ואיתמר בן-גביר "עוברים על החוק" בהשמיעם "דברי הסתה", ממהרת המדינה לעוצרם ולהעמידם לדין, בה בשעה שראשי הפלג המוסלמי הצפוני האנרכיסטי, "השייח" ראאד סלאח וסגנו כמאל חטיב, המסיתים למלחמת גי'האד על הר הבית ומציתים מלחמה זוטא בירושלים,זוכים לטיפול מגוחך של מערכת המשפט. טיפול ציני, שיש בו משום זילות בחיי אדם, יהודים כמובן, ופגיעה בעבודת המשטרה ובמאמציה לשמור על הסדר הציבורי.

החולשה הכרונית שמפגינה מדינת ישראל, אל מול אוסף ברברים פלסטינאים, נוודים ופולשים זרים אלימים, האוגרים במסגד המשוקץ שלהם סלעים על-מנת לפגוע במתפללים יהודים במהלך התפילה, מעוררת בי שאט נפש ולא מעט שאלות נוקבות באשר ליכולת הממסד ולרצונו הכן, בעיקר של בית המשפט העליון לשמור על חיינו ולהגן על האינטרס הלאומי, שיבטיח את עתידנו כאן גם בדורות הבאים .

מעשה שכזה מחייב פעולת ענישה קולקטיבית קשה ביותר, גם במחיר של עימות גדול יותר, שממילא יגיע בקרוב, משום שהפלסטינאים ותומכיהם ערביי ישראל הקיצונים, בסיוע רוח גבית מגורמי תקשורת ושמאל, שלא תמיד רואים את טובת המדינה לנגד עיניהם, מתעקשים במעשיהם חסרי האחריות, להביא לכך. אל תשלו את עצמכם שאין זה המצב. השמאל בפעולות המחאה היזומות שלו 'בבילעין' ו'נעלין' לדוגמא, חבר ביודעין אל הגרועים שבאויבי ישראל.

בארה"ב, הדמוקרטיה הגדולה בעולם, ניהל הממשל מלחמת חורמה בקומוניסטים במה שידוע 'כמקארתיזם', רק משום שנחשדו בקשריהם עם ברה"מ ודי היה בכך כדי להופכם לאויבי האומה.

אינני ממליץ חלילה וחס לאמץ את הרעיון הפסול הזה וממילא לא חשבתי מעולם שאמריקה היא אכן דמוקרטיה למופת, אך אינני מוכן לחיות עוד בשלום עם מצב שבו גורמי שמאל ותקשורת עוינת וזדונית במתכוון, מסכנים את ביטחון האומה, בתמיכתם העיוורת בפלסטינאים, כאילו היו חלק מהם ואף גורמים לפגיעה פיסית בכוחות הביטחון, ללא מענה הולם. הגיעה העת לעשות סדר גם בעניין הזה. הגיעה השעה לנקוט בצעדים משמעותיים גם כנגד השמאל ולא רק נגד גורמים ימניים.

לא יתכן שחיי מתפללים יהודים ומבקרים למרגלות הר הבית, יהיו בסכנה עקב רשלנות ואי נקיטת צעדים מחויבי מציאות על ידי השלטונות, מפחד תגובת העולם הערבי, או המערבי, שמבחינתי הם היינו הך.

לא יתכן שמיעוט מוסת ופורע חוק ישבש את חיי הרוב במדינה האמורה להיות מדינה יהודית ריבונית ויהפוך לפגע רע ולאיום של קבע, על אוכלוסייתה, בכל עת שיחפצו בכך מנהיגיו. זאת פשוט הפקרות!

מה שקורה בירושלים הינו כרסום חמור בריבונותה של ישראל, אשר יוביל בסופו של דבר לחלוקתה של העיר ולפגיעה בלתי הפיכה בריבונות המדינה גם בערים אחרות, בכל שטחי ארץ ישראל.

מסכת האירועים האחרונה פרצה ללא כל פרובוקציה ישראלית והיא תוכננה מראש בשיטתיות זדונית חסרת מעצורים עוד קודם לכן, כשמטרתה בראש ובראשונה, לשמור על שקט מוחלט בחג הרמדאן המוסלמי, ואחר-כך לחבל ולפגוע בחגם של היהודים, כאילו התרחשו האירועים במדינה ערבית ולא במדינה יהודית.

הפולשים הפלסטינאים עושים כל שביכולתם על-מנת לקבוע עובדות בשטח ולהראות לעולם כולו מיהו בעל הבית האמיתי בבירת ישראל. זאת תמצית מאבקם החזירי וכפוי הטובה בירושלים ויודע ניצב פרנקו על מה הוא מדבר. האיש מבין את המצב לאשורו ובהגינותו אמר את שאמר ועל כך יבורך.

הפרובוקציה המוסלמית הפלסטינאית נועדה לפגוע בלגיטימיות הישראלית בירושלים המזרחית ולהעמיק את הפגיעה במעמדה של העיר כולה כבירת ישראל השלמה בעיני הגויים.

ממשלות ישראל הפושעות לדורותיהן, אשמות גם הן במצב, בכך שאפשרו את העברתן של רוב השגרירויות הזרות לתל-אביב, "בירת ישראל החדשה", זו הנחשבת למעוז השמאל וסמל התמיכה בעניין הפלסטיני. כך קיבעו ממשלות ישראל את ההתנגדות הקיימת ממילא בקרב מרבית אומות העולם לריבונות ישראל על המקומות הקדושים ועל בירתה המאוחדת.

נשיאי מדינת ישראל היו צריכים לדחות את כתבי האמנה של שגרירי המדינות שבחרו בתל-אביב כמקום מושבן מחוץ לבירת ישראל משיקולים מדיניים פוליטיים.

זאת ועוד. במקום להטיל על המשטרה ועל כוחות מג"ב את מלוא המעמסה והאחריות במאבק הגורלי על 'ירושלים שחוברה לה יחדיו', 'בירת ישראל השלימה והנצחית, שלא תחולק עוד לעולם', אליבא דה ממשלות ישראל, טוב יעשו הממונים על ביטחון המדינה אם יעלו לעיר כוחות צבא גדולים שינפצו אחת ולתמיד את עזות המצח המוסלמית ואת חלום ההשתלטות הפלסטינית על בירת ישראל.

מערכת הביטחון ידעה לרסק ללא רחם את אחינו היהודים מתיישבי גוש קטיף, אז הבה ונראה אותם עושים זאת לאויביה האמיתיים של המדינה, בבירת ישראל.

לעיתים אני תוהה אם העובדה שליהודים לא הייתה מדינה משלהם למעלה מאלפיים שנה והם הורגלו לחיות כבני חסות, נתונים לרוב בחוסר כבוד, תחת שלטון זר ברחבי העולם, היא שורש הרע לתפקודנו התמוה באזור וליכולתנו לנהל מדינה דמוקרטית מתוקנת.

מה הפלא שמדינות לועגות לנו ולבירתנו? מה הפלא שמנהיגי ישראל וקציני צה"ל שנלחמו על הגנת ארצם, מאוימים בצווי מעצר בינלאומיים על חלקם "בפשעי מלחמה" שמעולם לא ביצעו ומעולם לא התקיימו?!

מה הפלא שמדינות צבועות מתערבות בנעשה במדינת ישראל ומכתיבות לנו דרכי פעולה, לוחות זמנים, איסורי ואישורי בניה בתחומי ארץ ישראל ופתרונות הזויים לסיום הסכסוך עם הטרוריסטים הפלסטינאים? מה הפלא שהאו"ם ומוכי שנאה עצמית כדוגמת גולדסטון, מעניקים תמיכה מוסרית ורוח גבית לטרור העולמי?

הפכנו לרכיכות ולאובדי עצות אל מול הטירוף האסלאמי הגואה מיום ליום, רק משום שאיבדנו את כבודנו העצמי, את האמון בצדקת דרכנו ובעובדת היות הבית הזה שלנו , של העם היהודי בלבד.

ממשלות ישראל אינן מתנהגות כבעל הבית בארץ ישראל באופן כרוני ואינן יודעות ואולי פשוט לא מסוגלות להגן על האינטרסים שלנו אפילו בעיר הבירה הנצחית של העם היהודי. ואם אין הן יודעות לטפל באספסוף פלסטיני פורע חוק, בחצר האחורית שלנו, כיצד לדעתכם יטפלו בנושא הגרעין האיראני? זה לא נשמע כבדיחה?

במשך שנים רבות נקטה ישראל במדיניות של עמימות גרעינית, עד שמרוב עמימות היא נותרה עמומה ואטומה למצבה ולמעמדה האזורי והבינלאומי. המדינה היהודית והגרעינית על פי מקורות זרים, הפכה לפתע לשק חבטות של שונאי ישראל מבית ומחוץ, מטרה לחיצי שנאה של יהודים וגויים גם יחד ואוי לעיניים שכה רואות, אוי לאוזניים שכה שומעות.

אחמדינג'אד, הנייה, אבו מאזן, ראאד סלאח, רצינגר, גולדסטון, נסראללה, ואובמה, ומדינות סקנדינביה הנורדיות, שאכזריותן וחוסר אנושיותן נכתבו בדם עמים רבים בספרי ההיסטוריה של יבשת אירופה, היו לגלריה מפוקפקת של "יצורים אנושיים" ומדינות, שחרטו על דגלן את רעיון חיסולו המוסרי והפיסי של הבית היהודי, והגיע הזמן שנפנים זאת, גם אם לא נוח לנו להכיר בעובדות.

ממשלת ישראל היקרה, אתם נבחרתם על ידי עם ישראל כדי להובילו אל עתיד טוב ובטוח יותר ומתוקף זה הינכם משמשים היום כבעלי הבית. ואם בעלי הבית הנכם, אז אנא עשו את הנדרש והמתבקש על-מנת להצדיק את מינויכם.

אם אינכם מסוגלים לבצע את תפקידכם, אנא מכם, פנו את מקומכם לראויים יותר להגן ולשמור על מדינת ישראל ועל ירושלים בירתה.

עורו אחים, יש שריפה גדולה בבית, יש מלחמה על הבית ולא רק על הר הבית!

דני בז- סא"ל (מיל), הרצליה.

חבר אגודת הסופרים העברים.

טלפון נייד: 052-6800227

הוספת תגובה