מה אנחנו לא רוצים לדעת על עיסקת שליט?

מאת: מו?ש?ה וחגית| 30 בדצמבר 2009

מה אנחנו רוצים לטאטא מתחת לשטיח?

– מי הבא בתור?

– מה שמו ואיך נראה הבא בתור?

– בן כמה הוא, הבא בתור?

– האם הוא בני? / בתי?/ אחי? / בעלי? / אשתי?/ אמי? / אבי?

אנחנו לא רוצים לדעת

האוטובוסים ששימשו את הטרור הפלסטיני לתקיפה רחבה ושיטתית של אוכלוסיה אזרחית (ויקיפדיה – ע"ע פשע נגד האנושות) ישובו לתפקיד שייעד אותם הרוצח שהשתחרר עכשיו, כשהוא מלא מוטיווציה, שיכור ניצחון מההצלחה, אחרי ישיבה בבית הכלא הישראלי, שסיפק לו 3 ארוחות מלאות ביום, יכולת ללמוד, טיולים יומיים, מידע תיקשורתי ופגישות משפחתיות. והשתחרר מהכלא בדרגת שבוי מלחמה. נכנס לכלא כטרוריסט מפלצתי ושפל, בגין רצח אזרחים חפים מפשע – ומטוהר ב"מנגנון הלבנת פשעים" של העיסקה. שהטרוריסט יצא מהכלא הישראלי גיבור לאומי, לוחם חופש, כאילו נלחם בצבא הישראלי באומץ רב.

שמחיר העיסקה כולל שינוי, ללא הכר, של פני הטרוריסט, ע"י מכבסת "נקה את הדם מידי הרוצח" שמספקת לו ישראל.

אנחנו לא רוצים לדעת

שמחיר העיסקה כולל הלבנת פשעים והכשלת פעילות אנטי-טרור נחושה של העולם הנאור. בעוד ארה"ב ומדינות אירופה מנסות לזהות את פני הרשע. ישראל, שאמורה להיות הלוחמת המובילה בטרור, למען יראה העולם וילמד, מטשטשת בעיסקה את "ציר הרשע" ומכשירה את השרץ.

אנחנו לא רוצים לדעת

שצד המחיר בעיסקה כולל שחרורם של רוצחים פלסטינים, שנשפטו עפ"י הדין הפלילי לכמה מאסרי עולם, פושעים שמוגדרים באמנות בינלאומיות "פושעים נגד האנושות".

אנחנו לא רוצים לדעת

שהמשוחררים בעיסקה, אינם שבויי מלחמה ושאין לאף מדינה בעולם המערבי לגיטימציה ליצור תקדים לשחרור פושעים כאילו הם שבויי מלחמה.

אנחנו לא רוצים לדעת

שהטרוריסט המפלצתי חוזר לביתו כלוחם חופש דגול, לתרועות הנצחון שהוכנו מבעוד מועד, בונה לגיטימציה מוצקה של כאילו לחימה אמיצה, תשתית רעיונית כדי לחנך עליה את הדור הבא: רצח אזרחים של האויב במקום לחימה בחילותיו. סיסמתו של החייל העברי מול צבאות ערב: "טוב למות בעד ארצינו" אומצה ע"י רוצחי הילדים והאזרחים, שבאותה הזדמנות גם עושים לביתם: 20,000$ יקבל מהחמאס כל "גיבור" המשוחרר מהכלא.

אנחנו לא רוצים לדעת

בגלל הצנזורה, לא ניתנה הזדמנות דמוקרטית הולמת לקיים דיון ציבורי על מחיר העיסקה . וישראל, שאמורה להכניע את הטרור ולהבאיש את ריחו בעיני העולם, נוהה ונכנעת לקמפיין שמוחק מהתודעה את רווחי החמאס ומוביל לחיזוקו.

מה אנחנו לא רוצים לדעת?

את חוסר האונים ורפיון הידיים שמגלה הממשלה במציאת דרך לחלץ את שבויינו מידי ארגון טרור או היעדר יכולת לפדות את השבויים כמנהג היהודים בגולה "אין פודין את השבויים ביותר מדמיהם".

אנחנו קוראות למדינת ישראל לפעול ללא ליאות, בנחישות ובעקביות, להחזיר את שבוייה בדרכים ישראליות, של גאווה ועוצמה, שעליהן נבנתה המדינה.

הוספת תגובה