ישראל הייתה צריכה לחסל את מנהיג החזבאללה

21  בספטמבר ‏2006

ישראל היתה צריכה לחסל את מנהיג חיזבאללה כאשר הוא נאם בפומבי בפני מאות אלפי מניפי דגלים בעצרת החיזבאללה.

לפני מספר ימים בראיון לערוץ 7 ציינתי את הדחיפות הנדרשת להתפטרות ראש הממשלה ושר הבטחון. לשאלה בנושא עניתי כי אנשים אלו שהוכיח את חוסר יכלתם עסוקים כעת בחיפוי על מחדליהם ואינם מסוגלים להתמודד עם האיומים המתרחשים מתחת לאפם. כדוגמא הצגתי את עצרת ההמונים שהתקיימה באיצטדיון הממומן חלקית על ידי משרד החינוך באום-אל-פאחם, עצרת בה קרא השיח' ראאד סאלח להקמת חליפות איסלמית במקום מדינת ישראל (מאמר בנושא משנת 2002 ) ועצרת שעומדת להתקיים בקריאה דומה בדרום בירות ביום שישי (צפו בקטע ווידאו בהמשך).

ואכן בשני המקרים הוכיחה מדינת ישראל את חידלונה כאשר דבר לא נעשה כאשר קרא ראאד סלאח להשמדת ישראל באום-אל-פאחם כמו שדבר לא קרה כאשר הופיע חסאן נאצראללה והגיח ממחבואו.

חסאן נאצראללה הינו אוייב השואף להשמדת ישראל והקמת חליפות גלובלית במסגרת ג'יהאד עולמי ואינו בוחל בפגיעה באזרחי ישראל ללא הבחנה. ישראל היתה צריכה לנצל את ההזדמנות בה הופיע בפומבי ולחסלו מבלי להירתע מפגיעה בכמה שיותר מתומכיו בתהליך. 

מעל: פיסול קריקטוריסטי מול משרד ראש הממשלה כחלק ממחאת המילואימניקים. למטה: הופעתו השחצנית של נאצראללה בעצרת המונים בבירות כפי ששודרה בCNN – מסר של איום והכרזת ניצחון שטרם קיבל את התשובה הראוייה מצד ישראל.

הוספת תגובה