ניצבים מול הג'יהאד – מחוקקים אירופאיים ייפגשו בדצמבר 2008 בירושלים וידונו על האיום האסלאמי

הודעת עיתונות | 12 בספטמבר 2008

1-PICT5180

 

מארח הוועידה ח"כ פרופ' אריה אלדד: התפשטות האסלאם מאיימת על יסודות הציוויליזציה המערבית.

ח"כ הפרופ' אריה אלדד (איחוד לאומי-מפד"ל) הכריז ביום חמישי שעבר (4/9/08), על כינוס ועידה פרלמנטארית בינלאומית : "ניצבים מול הג'יהאד" Facing Jihad, בה ישתתפו חברי פרלמנט אירופאים השותפים להכרה כי התפשטות האסלאם מהווה איום מהותי על העולם המערבי.

הוועידה בראשותו של ח"כ אריה אלדד תתקיים ב-14-15 לדצמבר בכנסת ישראל אשר בירושלים. בוועידה ישתתפו כ-30 חברי פרלמנט אירופאים, , מדנמרק, איטליה, הולנד ,בלגיה, שוודיה, שוויץ ואנגליה, אשר מתנגדים לאיסלאמיזציה של אירופה, ולחוקי ההגירה המאפשרים פירוק הלכידות החברתית במדינות אירופה השונות. "הוועידה תהווה הזדמנות ראשונה לקואליציה החדשה של המחוקקים לפעול בתיאום ובשיתוף פעולה בהתמודדות ובמאבק נגד הפיכתה של אירופה לאירו-ערביה, ובהגנה על מדינת ישראל כמדינה יהודית, דמוקרטית וחופשייה במזרח התיכון" אמר היום ח"כ אלדד. "חייבים לעצור את התפשטות האסלאם, אם ירושלים תיכנע – אירופה תיפול בעקבותיה.".

נוסף על חברי הפרלמנט האירופאים צפויים להשתתף בוועידה סופרים, אנשי תקשורת , וחוקרי איסלם ידועי שם . ביומה השני של הוועידה ירצה חבר הפרלמנט ההולנדי גירט וילדרס אשר יקרין את סרטו "פיטנה" – על פניו האמיתיות של האסלאם..

"אני מצפה להקרנה של Fitna בוועידת הפסגה בירושלים" אמר היום חבר הפרלמנט ההולנדי גירט וילדרס. " האירופאים כבר מתמודדים עם התפשטות האסלאם בחצר האחורית שלהם והגיע הזמן לשוחח על האיום הזה עם מחוקקים אירופאים שונים המבינים את עוצמת הבעיה".

ועידת הפסגה, בחסותו של מרכז אריאל למחקרים אסטרטגים, יתמקד בצורך בפעילות דחופה להגנת הזכויות הבסיסיות של תושבי אירופה: זכויות הפרט, המשפט האזרחי, הדמוקרטיה, חופש הביטוי והשוויון לפני החוק, וכן בהגנה על זהותן המסורתית וריבונותן של המדינות המערביות.

ח"כ פרופ' אריה אלדד, הוא ח"כ מטעם האיחוד הלאומי- מפד"ל. תא"ל במילואים, שימש כקצין רפואה ראשי, סופר, טרם בחירתו לכנסת שימש כראש המחלקה לכירורגיה פלסטית בבי"ח הדסה עין כרם.

מרכז אריאל למחקר מדיני, נוסד ב1997(מלכ"ר), מכון עצמאי ללא שייכות פוליטית, שנועד לעסוק בנושאים שונים של הביטחון הלאומי בישראל, במיוחד כאלה המושפעים מהסכם אוסלו. המרכז מאמין כי שלום אמיתי במזה"ת יושג רק כאשר הביטחון הישראלי והאינטרסים הלאומיים יהיו מוגנים.

אתר הועידה: www.facingjihad.com

 

 

הוספת תגובה