האם אולמרט החל להעסיק מומחה אימליים מניגריה?

הודעה בקשר להונאה – (‎ADVANCE FEE FRAUD/ SCAM) אזהרה – אם אי פעם תקבל מייל כזה אל תענה לו – זאת הונאה!!! פנה מיידית לרשויות החוק – למידע נוסף ראה באתר משטרת ישראל – לטובת הציבור אנו מפרסמים את האזהרה שהגיעה במייל.

> FROM: Mr. E. Ulmert <[email protected]
> TO: UNDISCLOSED RECIPIENT
> SUBJECT
: CONFIDENTIAL TRANSFER PROPOSAL USD$38.5M

> מכותב יקר,

> אני פונה מתוך אמון בדיסקרטיות אותה תשמור בעניין טרנזאקציה כספית שתפורט להלן >מטבע הדברים האמורים הנך מתבקש לשמור בסודיות מוחלטת הנושא הינו סודי ביותר.   >שמי הוא א. אולמרט, אני ראש ממשלה לא פופולרי הנחקר בימים אלו במגוון פרשיות  >שחיתות במדינה קטנה המכונה לעיתים פלשתין.

>התוודעתי אליך דרך רשימת חברי המרכז לשעבר בחו"ל כאשר חיפשתי אדם אמין ובעל מוניטין לטיפול >בטרנזאקציה סודית ביותר הקשורה בהעברת סכום כסף גדול ביותר לחשבונות בשוויץ. נדרשת סודיות מרבית >בעניין.

> ידיד אישי שלי שגילה עניין ברכישת בנק גדול בפלשתינה, נושא בו אני נחקר מעוניין להעביר עמלה של כמה >מליוני דולרים כביטוי לידידות והערכה לפועלי, אליהם יצורף סכום נוסף שחלקו הועבר בעבודת נמלים >במזוודות לנקודות שונות בעולם על ידי ידיד אישי אחר שלי הנחקר בימים אלו על ידי הרשויות במדינתי. >מדובר בסכום של כמה מליוני דולר כאות הוקרה לידידות בינינו ולמינויו כשר אוצר במדינתי ולהתחשבות >מיוחדת לה הוא מצפה בהליך המשפטי אותו הוא עומד לעבור.

> הסכום אותו הסכימו להעביר האדונים הנכבדים עולה על היקף הסכומים המותר בחוק במדינתי ואיני יכול לקבלו >כתרומת בחירות רגילה.

> על מנת להימנע מן ההשלכות השליליות עלי ועל כמה מחברי הנאמנים ברצוני לבקש את רשותך לשמש >כמתווך על מנת שהסכום המגיע ל – 38.5 מיליון דולר שיועבר לחשבון הבנק שלך. כל המסמכים משפטיים >עובדו על מנת לאפשר לי לקבל את הסכומים שיועברו לאחר תקופת צינון לחשבונותי בשוויץ.

> אני מבטיחך ב-100% כי אין כל סיכון בעניין כל עוד תתרחק בעת ביקורך בארצי מאזור צפון הנגב וגבולות >לבנון וסוריה בצפון.

> היות ואני מבין שהעברה של סכום בהיקף כזה עשויה לעורר חרדה וחששות בכל אדם, הנני מבטיחך כי הכל >יסתיים לשביעות רצונך בסופו של דבר בהתחשב במשרתי הרמה ובידידי אותם הקפדתי לשלב במערכות  >החוק והמשפט במדינה.

> בעבור טרחתך תהנה מעמלה של 15% שיופקדו באופן מיוחד בעוד שהשאר ישמש אותי ואת ידידי בארצי.

> אם הצעה זאת נראית לך ואינך מתכוון לנצל לרעה את האמון שנתתי בך הנך מתבקש לחזור אלי במהירות >באמצעות האימייל ולהעביר לשימושי את מספרי הטלפון, פקס, חשבון הבנק בו הנך מנהל את עסקיך ואת >כתובת הדוא"ל החסויה שלך (אם קיימת) כדי שאוכל לפרט את הפרטים הרלוונטיים למימוש ההעברה.

> תודה מראש עבור שיתוף הפעולה.

> מר א. אולמרט

הוספת תגובה