לארי מילר והמלחמה במזרח התיכון

מתוך חדשות בן עזר

הטקסט של לארי מילר

עיון מהיר במצב הוא תמיד חשוב, אז כשירות לכל האמריקאים שעדיין לא תפסו את העניין, אני מציע לכם עכשיו את הסיפור על המזרח התיכון בכמה משפטים בודדים, וככה זה הולך:

הפלסטינים רוצים מדינה משלהם.

אבל יש רק דבר אחד בקשר לזה: אין דבר כזה פלסטינים.

זו מילה שהומצאה.

מדינת ישראל נקראה פלשתינה כבר לפני אלפיים שנה.

כמו המילה וויקנים [ראה הגדרה בסוף המאמר. – ר.ת.], פלסטין נשמעת כמו מילה עתיקה אבל למעשה זו המצאה חדשה. לפני שהישראלים זכו באדמה, במלחמת ששת הימים, עזה נשלטה על ידי מצרים, יהודה ושומרון על ידי הירדנים, ולא היו שום "פלסטינים".

מיד שהיהודים התחילו לגדל על האדמות האלו תפוזים בגודל של כדור-סל, מה אתם יודעים, תגידו היי ל"פלסטינים" שבוכים על הקשר העמוק ל"אדמתם" הגזולה ול"אומתם".

אז למען ההגינות, בואו לא נשתמש יותר במילה "פלסטינים" כדי לתאר את האנשים הנפלאים האלה, אשר רוקדים מאושר על מתינו [הכוונה להרוגים של התקפות הטרור בארה"ב. – ר.ת.] עד שמישהו אומר להם שמקליטים אותם [לטלוויזיה. – ר.ת.)

במקום זה, בואו נכנה אותם כמו שהם: "ערבים אחרים שאינם מסוגלים להביא לידי מימוש דבר בחייהם ומעדיפים לעטוף את עצמם במלודרמה מפתה של מאבק ומוות אינסופיים."

אני יודע שזה קצת "כבד" להשתמש במילים כאלה ב-CNN, אז מה דעתכם על ההגדרה:

"שונאי-יהודים שזה מקרוב באו."

טוב, אז שונאי-יהודים החדשים האלה רוצים מדינה משלהם.

אופס, רק עוד משהו:

לא, הם לא.

הם יכלו להיות בעלי מדינה משלהם בכל זמן בשלושים השנים האחרונות, ובמיוחד לפני כמה שנים בקמפ-דייויד, אבל אם יש לך מדינה משלך, אתה צריך שיהיו לך רמזורים ומשאיות לפינוי זבל ומשרד החקלאות – והכי גרוע, אתה למעשה צריך לתכנן ולבצע דרכים כדי להתפרנס.

זה לא צחוק. בכלל לא. הם רוצים את מה שכל שונאי-היהודים באזור רוצים: את ישראל!

וכמו כן הם רוצים גם ערימה גדולה של יהודים מתים כמובן, כי פה נמצא עיקר החגיגה, אבל בעיקר הם רוצים את ישראל.

למה?

קודם כל, הניסיון להרוס את ישראל – או את "הישות הציונית", כפי שכתוב אצלם בספרים.

ושנית, חמישים השנים האחרונות איפשרו לשליטים הערבים להסב את תשומת הלב של תושבי מדינותיהם את העובדה שהם אנשי הצווארון הכחול הכי עלובים ועניים והכי נחשלים עלי "אדמות אללה".

ו"אדמות אללה" לתושבי מדינות אלה זה בהחלט אומר משהו…

זה גורם לי לגלגל את עיני בכל פעם שה"צדיקים" מדברים על צדק מוסרי ועל ההיסטוריה והתרבות של המוסלמים במזרח התיכון.

אם לא פספסתי משהו, הערבים לא העניקו לעולם דבר מלבד אלגברה, אשר דרך אגב, תודה רבה לעזאזל עבור זה.

תלעסו את זה היטב ותקלטו : 500 מליון ערבים וחמישה מליון יהודים.

תחשבו על כל המדינות הערביות כמו על מגרש כדורגל, ואת מדינת ישראל כקופסת גפרורים במרכז המגרש.

ועכשיו אותם חברה נשבעים שאם מדינת ישראל תיתן להם חצי ממנה, כולם יהיו חברים טובים.

באמת? ואווו. איזה חדשות מגניבות. היי, אבל מה עם התמשכות המלחמות להשמדת המדינה הזעירה, והחוקים צמאי הדם הקנאים שלהם לזרוק את כל היהודים לים?

אה, זה? סתם צחקנו.

חברי, קווין רוני, העיר הערה מעניינת מאד אתמול: בואו נהפוך את הנתונים: תארו לעצמכם חמש מאות מיליון יהודים וחמישה מיליון ערבים.

עמדתי נדהם מול הפשטות שבעניין.

האם מישהו יכול לתאר את היהודים חוגרים על עצמם סכיני גילוח וחגורות נפץ?

כמובן שלא.

או מגייסים לעזרתם כל דבר שאפשר, במשך דורות, כדי לדחוף את המדינה הקטנה של הערבים לים?

לא הגיוני.

או רוקדים מאושר על רציחתם של חפים מפשע?

בלתי אפשרי.

או מפיצים ומאמינים בזוועות שקריות שהערבים אופים לחם בדם של ילדים יהודים?

מזוויע.

לא, כמו שאתם יודעים, אם היו מניחים ליהודים לחיות בשלום ובשלווה, הכי הרבה שהיהודים היו יכולים לעשות לאחרים בעולם, זה להתווכח איתם עד מוות.

הנשיא בוש, אלוהים ישמור על נשמתו, מהלך על חבל דק, אני מבין את זה, בניסיונות החיוניים שלו בעיראק ובמדינות אחרות. זה האינטרס שלנו, כאמריקאים, לנסות ולשמור על יציבותם של בעלי בריתנו הערבים ככל שניתן, כי אחרי הכול, לא יותר קשה לעשות את זה מאשר לשמור על אולם מלא דוגמניות-על שמנעו מהם את הסמים…

למרות זאת, באסטרטגיה לטווח ארוך, ישנה תמיד סכנה של חוסר איזון. אנחנו כבר הפסדנו קצת. אחרי 11 בספטמבר, הנשיא שלנו אמר לנו ולשאר העולם שהוא הולך לעקור משורש את כל הטרוריסטים ואת המדינות שתומכות בהם.

נפלא.

אז הישראלים, אחרי חודשים על חודשים שהם עוברים את המקבילה לאוקלהומה-סיטי [ראה הסבר להלן. – ר.ת.) מדי שבוע וגם מדי יום, ושהתחילו לעשות את מה שאנחנו עושים, אז אנחנו אומרים להם לגלות איפוק.

אם אמריקה היתה מותקפת במתקפת טרור כמו באוקלהומה-סיטי כל יום, מיד היינו צורחים על הממשלה לחסל את זה ולהרוג כל דבר שחי דרומית לים התיכון ומזרחית לנהר הירדן.

הרגישו חופשי להעביר את זה הלאה לכל חבריכם ומכותביכם.

וברכתי עמכם, תחיו בשלום, תהיו בריאים ושמחים, ושיהיו לכם חיים נפלאים.

תירגמה : רוני תמיר

[רץ באינטרנט עם שיבושים כנ"ל]

וויקה – הגדרה בסיסית : וויקה היא דת פאגאנית מבוססת טבע (אך לא עובדת-טבע). מקורה במאה ה-20, והיא משלבת אלמנטים של כשפים מסורתיים (מאגיה עממית), עם תורתו של ג'ראלד גרדנר. בצורתה המקורית, וויקה היא דת פריון סודית, המאמינה באל זכר ובאלה נקבה. פולחני המסתורין של האל והאלה מועברים למאמינים באמצעות טקסי הכנסה בסוד (פולחני מסתורין הם אמיתות שניתן להבין רק באמצעות חוויה וניסיון ישיר). במהלך השנים, התפתחו וריאציות רבות מאוד של צורה מקורית זו, כולל התמחויות ייחודיות אישיות.

התקפת הטרור באוקלהומה-סיטי: בשנת 1995 הותקף בנין המימשל הפדרלי בעיר התחתית באוקלהומה-סיטי בהתקפת טרור אשר גרמה להריסת כל קומפלקס המיבנה וגרמה למותם של 186 בני אדם, מתוכם 19 זאטוטים ששהו בגן, כ-800 פצועים, ומעל שלוש מאות מבנים שנהרסו בסביבה. זו היתה התקפת הטרור הגדולה והדרמטית ביותר בארה"ב עד מתקפת הטרור ב-11 בספטמבר.

הוספת תגובה