עם תבוסת ישראל , תובס אירופה

מנהיגת מפלגת האיחוד הדמוקרטי, ולריה נובודבורסקאיה, פרסמה באתר שלה פרשנות בהקשר למלחמת לבנון-ישראל

להלן נוסח הפרשנות של ו. נובודבורסקאיה (Valeria Novodvorskaya) על מלחמת לבנון הנוכחית ועל המזרח התיכון:

"אני חושבת שלגנות את ישראל זה פשוט מעשה מגעיל. כאשר יהודים הלכו בצייתנות למשרפות, זה התאים לעולם. וכאשר יהודים מנסים להגן על עצמם ולשרוד, מתחילות זעקות, הפגנות נגד, והאשמות על אובדן פרופורציות. אני חושבת,שהגיע זמן, שאנשים הגונים, שיש להם הכנה צבאית יתחילו להתארגן לבריגדות בינלאומיות כדי לנסוע ולהגן על ישראל, מכיוון שישראל היום נלחמת לא רק להגנתה.

ישראל נלחמת על ערכים אירופיים, על מדינה עם ערכים, על המערב, ונגד משטרים חשוכים ונגד פנאטיות דתית. חבל שאירופה לא מבינה, שעם תבוסת ישראל , תובס אירופה.

לבנון אשמה ללא ספק, הרי חיזבאלה לא יושבת בשיחים, אלא בפרלמנט של לבנון. ומי שמרחם על אזרחים לבנונים, שייזכר במלחמת העולם השנייה. שייזכר איך הטייסות של כוחות הברית הפציצו את אזרחי גרמניה הנאצית. גם אז נהרגו אזרחים חפים מפשע – נשים וילדים.

אבל לא אמריקאים ולא אנגלים היו אשמים בזה. היו אשמים בזה הגרמנים שהצביעו עבור היטלר והצליחו לכבוש מוחות ושטחים.

היום חאמס, חיזבאלה, אירן הפונדמנטליסטית – הם אותו איום, כמו היטלר בשנות 30-40 במאה 20. ישראל נאבקת כיום למעננו גם. ולא צריך להשוות את לבנון עם צ'צ'ניה. אלה דברים שונים לחלוטין. לא צריך להציג את הטיפשות ומוג הלב כהומניות וקורקטיות פוליטית. מי שלא יכול להלחם נגד טרור בעצמו, שלא יפריע לישראל.

דרך אגב, מאין השיג חיזבאללה טילים?

על זה פוטין גם ייתן את הדין בבוא היום."

הוספת תגובה