עלילת הדם השוודית

מאת: יוסף דוריאל | 20 באוגוסט 2009 

את עלילת הדם השוודית קיבלתם ביושר. הם לא למדו כלום ממחדלי חוסר התגובה לעלילות הדם שהפכו לנשק בלתי מנוצח בידי שונאי ישראל, לא רק להכרעה במלחמות אלא גם להשנאת מדינת היהודים על העולם כולו.

זה קרוב לעשר שנים שהכתובת על הקיר וכותב שורות אלו חוזר ומתריע על המחדל הביטחוני והמדיני של קברניטי המדינה, שלא למדו היסטוריה ולא מבינים מהו הכוח של עלילת דם לגייס המונים למלחמה בישראל – מדינית, כלכלית וגם צבאית. הם גם לא עיכלו את ההבדל בין יכולת ההתגוננות מפגע זה של יהודים חסרי אונים בגולה לבין מדינת ישראל הריבונית. המדינה חייבת לאזרחיה לא רק את ההגנה מפגיעה ברכוש ובנפש אלא גם את ההגנה מהסתה המעוררת פגיעות רצחניות. לשם כך יש לה לא רק צבא ומשטרה אלא גם מערכת חקיקה ומשפט, הצריכים להיות ערוכים למלחמה בתוקפנות צבאית ותעמולתית.

אחרי שבמשך תשע שנים ממשיכים שונאי ישראל, בעזרת הגייס החמישי שלהם בעם היהודי, לקצור את פירות הצלחתם המסחררת בעלילת הדם של "רצח מוחמד א-דורה", הם כבר למדו שאין צורך להתאמץ יותר לביום "פשעים נגד האנושות" של צה"ל, ומספיק שימציאו סיפור דמיוני על "פשע" – כדי למכור אותו בהצלחה בכל העולם. וכך, כאשר העיתונאי השוודי דונלד בוסטרום קרא על פרשת סחר באיברים של רבנים בניו-ג'רזי, עלה בדעתו להפיץ סיפור עסיסי דומה על רצח נערים פלשתיניים על ידי ישראלים הסוחרים באיברים שנקטעו מהם.

העיתון הנפוץ ביותר בשוודיה פרסם סקופ זה ללא היסוס, מבלי שבדק את אמיתותו, ומבלי לפחד מתגובה ישראלית הולמת על עלילת דם כזו. וכאן המקום להזכיר איך העיתונאי האיטלקי שצילם את הלינץ' האכזרי בחיילי המילואים ברמאללה מיהר להביע חרטה והתנצלות על מעשהו הלגיטימי, מפחד התגובה הלא-לגיטימית של כנופיות הפת"ח. אין להם שום פחד משלטונות ישראל, כשמפרסמים דברי שקר הפוגעים במדינת היהודים. גיבורי התסריט השקרי של "רצח מוחמד א-דורה" ממשיכים להתהלך בקרבנו כטווסים גאים, וקוצרים כבוד ופרסים, במקום לעמוד למשפט ולתת את הדין על מעשיהם. כך גם העיתונאי השוודי בטוח שלא יאונה לו כל רע, והוא רק יוכל לקצור כבוד על מעשהו הנפשע. קברניטי ישראל לא מבינים שבמקום לשלוח מחאה מנומסת לשוודיה על עלילת הדם – צריך היה לשלוח שוטרים לא-מנומסים אל העיתונאי השקרן ולהשאירו במעצר עד גמר תהליכי המשפט שיש לערוך לו על הוצאת דיבה פלילית. ואם אין חוקים בישראל המאפשרים זאת, הגיע הזמן שהכנסת תחוקק ותפרסם אותם ברבים. ובאותה הזדמנות, תדאג גם לחוק שיאפשר לתבוע לדין את מפיצי "הפרוטוקולים של זקני ציון", המסיתים כבר יותר ממאה שנים נגד העם היהודי, ושבתי דין של גויים כבר קבעו שהם שקריים. תתפלאו איך זה ישפיע מייד על פירוק נשק ההסתה מאויבי ישראל.

אם יש לנו שר ביטחון ומערכת משפט שאינם מבינים זאת, יש לנו ראש ממשלה שיכול לשאול את אביו – ההיסטוריון בעל המוניטין – איזה פרעות נערכו ביהודים בעזרת עלילות דם שקריות. העולם חייב להרגיש את ההבדל בין דרכי ההתגוננות של יהודים חסרי-אונים בגולה לבין אלו של מדינת היהודים הריבונית.

הכותב התמחה במחקר ותכנון אסטרטגי 

הוספת תגובה