עופרת יצוקה – כשלון ידוע מראש

מאת: דר ברנדשטטר, הנגב הכבוש והמופגז בשחר אדום | 31 בדצמבר 2008 

חמישים וארבע שעות לאחר תחילת מבצע עופרת יצוקה, וממשלת הכישלון מתחילה להראות את צבעיה. מי שחשב שכשלון ממשלת אולמרט-פרץ-חלוץ היה חד פעמי, וכי פעולה על פי מתווה של וועדת חקירה תציל את ממשלת הכישלון מכשל נוסף, טעה בגדול. הכישלון איננו נובע מליקוי טכני בהפעלת הכוחות, או בכשל מודיעיני כלשהו. הכישלון נובע מהתחמקות מן העיקרון הבסיסי ביותר של המלחמה: הכר את האויב.

האויב איננו 8 חטיבות רגלים של רעולי פנים חמושים בכלי ירייה כאלו ואחרים. האויב איננו ארגון פוליטי השולל את קיום המדינה היהודית. האויב איננו כך וכך בורות ייקוש, מחרטות, מחסנים ומטענים גראדים קטיושות וקסאמים-שמסאמים. האויב הוא אידיאולוגיה שברק, לבני ואולמרט לא מכירים בקיומה: ג'יהאד. לא טרור, לא מחבלים, לא חמושים, לא חיילים, ג'יהאד. מלחמת קודש. מלחמה שבה לא סופרים את הנזק הנגרם לאזרחים. לא סופרים את ההרוגים, אלא לצרכי תעמולה. לא סופרים את הילדים ההרוגים והפצועים, אלא לצרכי תעמולה. לא סופרים את הנזק לרכוש, לתשתיות, לעושר לאומי, לזיהום הסביבה, לחינוך, לקידמה טכנולוגית. סופרים רק דבר אחד, את הנסיגות של האויב, ואת הכיבוש של אדמתו.

עד עתה הג'יהאד מצליח בגדול. מאז לקח הג'יהאד על עצמו את מנהיגות ההתנגדות, הוא נחל הצלחה אחר הצלחה. ישראל נסוגה מלבנון בבהלה. ארצות הברית נסוגה מלבנון בבהלה גדולה יותר. ישראל מסרה בידי הג'יהאד את לב הארץ. ישראל נסוגה בבהילות מאדמותיה בחבל עזה. ישראל ניגפה במלחמת תמוז, ונסוגה כאשר זנבה בין רגליה. ארצות הברית תיסוג בעוד שנה-שנתיים מג'יהאד-עיראק. הנגב הולך ונכבש, הגליל הולך ונכבש. השפלה הפנימית הופכת למסוכנת. המעברים בין השפלה לצפון אינם בטוחים. מערכת המשפט נבהלה, ופוסקת לטובת הג'יהאד כמעט בכל הזדמנות. ועתה, שלושים ושש שנה לאחר שהג'יהאד הראה את הדרך במינכן 1972, חוזרת ממשלת ישראל על אותן שגיאות, על אותם מהלכים, של כוחנות טכנולוגית חסרת שכל.

 

מבצע עופרת יצוקה נכשל בגדול מכיוון שמבחינת ישראל הצלחה היא הצלחה מוחלטת, וכישלון הוא קסאם ולו אחד, שיוכיח את הכישלון. הוא נכשל בגדול מכיוון שכמו ב'ענבי זעם', כמו במלחמת 'תמוז', מספיקה תמונה אחת, גם מפוברקת, כדי לעצור את מסע המלחמה ולהכתיב לנו תהדייה מתוך חולשה. הוא נכשל מכיוון שאנו לא מבינים את האויב.

מה רוצה הגי'האד? לא צריך לשאול, הכול כתוב. הוא דורש כניעה יהודית לשלטון האיסלאם. הוא דורש את הנחת הנשק ומסירתו לכובש האיסלאמי. הוא דורש הסרת כל הגבולות והמחיצות המונעות מן הג'יהאד להגיע לכל מקום. הוא דורש תשלום מס גולגולת (ג'יזיה) מכל יהודי באשר הוא יהודי עבור הזכות לחיות תחת הגנת האיסלאם. עד עכשיו הוא קיבל חלק לא קטן מדרישותיו. ערביי ישראל, שהם חיל החלוץ של הג'יהאד, חופשיים לנוע בכל מקום. המחסומים והגבולות המונעים את התפרצות הגי'האד ממקדים את מירב השנאה העולמית, ואת מירב הלחץ להסירם. היהודי משלם לכל ערבי שלושת אלפים דולר בממוצע דמי חסות. שר ה"ביטחון" מעביר לג'יהאד את דמי החסות תחת השם "סיוע הומניטרי" ו"אחזקת הכלכלה" (מאה מיליון שקל רק לפני שבוע). חלק הולך וגדל מקובעי המדיניות, התקשורת המשפט האקדמיה והפוליטיקה תובעים במפגיע ל"דבר" עם החמאס, דהיינו, להתמקח על תנאי כניעה. (דהימה, על פי דוגמת מוחמד). הג'יהאד מכניע את היהודים, למרות שלוש מאות הרוגים שהם נושאי נשק, או שלא. יש שלוש מאות מיליון ערבים מוסלמים, מהם שלוש מאות שהידים אם לא מקדמה פעוטה וחסרת משמעות לקראת הכניעה הסופית של היהודים?

מבצע עופרת יצוקה הוא כשלון ידוע מראש מכיוון שהוא איננו שולל מן הגי'האד את מטרותיו. הוא מחזק את מטרותיו. הוא מחזק את נחישותו. כמו בתכנון המערכה נגד סרטן, על הרופא ללמוד את אופיו של התא הסרטני, לחקור את מניעיו, את צרכיו, ולמנוע אותם ממנו באופן שיסב את מיעוט הנזק לגוף החי. הג'יהאד הוא סרטן, לא רק שלנו, הוא סרטן עולמי, אבל אנחנו צריכים להתמודד רק עם שלנו.

יש מספר דרכים להתמודד עם הג'יהאד בהצלחה. האחת, למנוע ממנו מחסה, רוצה לומר, לישר את השטח. גם מנהרות חייבות בקשר עם העולם החיצון. שתיים, למנוע ממנו כל סיוע שהוא, מים חשמל תקשורת וכל סיוע "הומניטרי". שלוש, לפתוח לו פתח מילוט, דהיינו, להרוס את חומת פילדלפי, שם בעבר הערבי, מצוי כל הסיוע ההומניטרי. ארבע, החשוב ביותר, לדלל את כוחותיו שכבר החדיר לצד שלנו, דהיינו, השבה מסיבית של החמאס מארץ ישראל לחמאסטאן. עשרות, מאות, אלפים, עשרות אלפים. כבר עשינו את זה פעם אחת, ליהודים. עתה העת להפוך את הכיוון ולהשיב לעזה את בניה ובנותיה שנותרו בארץ ישראל.

רבין ניסה את האיסטרטגיה הזו פעם, ומכיוון שהוכשלה על ידי משרתי הג'יהאד בבג"צ, הבין רבין שסופה של ישראל הוא רק עניין של זמן ולכן ניסה תרגיל השהייה, אוסלו, בלי בג"צ ובלי בצלם. היום, כאשר אנו במלחמה, אפשר וצריך לעשות זאת שוב, להשיב את הג'יהאדים החוצה מכאן. בכנסת. שבעים חברי כנסת ירימו את ידם למען חוק השבת אזרחים עוינים למדינת מוצאם, ובג"ץ יישאר חסר אונים.

האם יש בכנסת מנהיגות אמיצה שרוצה לנצח את הג'יהאד? התשובה היא לא. יש מיעוט מבוטל בכנסת שרוצה באמת ובתמים לנצח את הגי'האד ולהציל את מדינת ישראל ועם ישראל. בכנסת הבאה מספרם עוד יפחת. אנו, שמבינים את הג'יהאד כמו שרופא אונקולוג מבין סרטן, אנו מיעוט מבוטל בציבור היהודי, ולכן עופרת יצוקה יכשל, כמו כל המבצעים והמלחמות לפניו, והדם ישטוף את רחובות ישראל בדיוק כרצון הג'יהאד. אין ניסים למתחמקים. אין רחמי שמיים למכסי עיניים ואוטמי אזניים. איש לא הציל את שמונת מיליון קרבנות השואה (ששה מיליון מתועדים, עוד כשני מיליון שלא תועדו ברחבי אוקראינה ורוסיה הלבנה) שאטמו אזניהם משמוע את משמעות מיין-קמפף (הקוראן של הנאצים). ביניהם סבי, ורוב רובה של משפחת ברנדשטטר.

הניסיון הנואל לרצות את אומות העולם דרך טיפוח הגי'האד מזה, ומכות חסרות משמעות מזה לא הצליח ולא יצליח. לפני שלושים וחמש שנה לבנון הייתה מדינה נוצרית, חפשית, מתקדמת, פריס של המזרח התיכון. היום היא חיזבאללהסטאן. ללא דילול הגי'האד והשבתו למקומו מחוץ לארץ ישראל אין ניצחון, וללא ניצחון תהיה תבוסה מוחצת, כי צריך רק פעם אחת. עכשיו ההזדמנות להתחיל במהלך הכרחי. עכשיו חלון הזמן היחיד, כי לאחר שאובמה יקבל את השרביט, החלון נסגר. זה לא קיצוניות, זו ראייה נכוחה של המצב לאשורו, וכולנו יודעים זאת, שמאל וימין, חרדים דתיים וחילונים, אבל מ-פ-ח-ד-י-ם לומר ולשמוע את האמת.

ואם אצטט את חבר הפרלמנט ההולנדי חירט ווילדרס:Stop Islamization, Now!!

הוספת תגובה