ברחתם מא-דורה? קיבלתם את גולדסטון

מאת: יוסף דוריאל | 27 בספטמבר 2009

קברניטים שברחו מחובתם להגן על כבוד המדינה ממיטים עלינו סכנה קיומית, של התגייסות בינלאומית לחיסול "מדינת הפשע" היהודית.

אחרי שגורש מלבנון, למד יאסר ערפאת שלא יוכל לנצח את ישראל בשדה הקרב הקונוונציונאלי אלא רק בנשק לא-קונוונציונאלי – של גיוס דעת קהל עולמית לצידו. גלי הזעם הבינלאומי על ישראל, שעורר טבח סברה ושתילה ב-1981 – הוכיחו עד כמה קל להפיץ עוינות למדינת היהודים כשמציגים אותה כמבצעת פשעי מלחמה.

לשם כך לא צריך לחכות לפשע שבוצע בפועל, ואפשר להמציא אותו ולסמוך על עיתונות תומכת טרור ועל גיס חמישי בישראל עצמה – שיפיצו כל עלילה דם שתשרת את הטרור הערבי. וכך, אינתיפאדת אל-אקצה, שתוכננה מראש בקפדנות, נפתחה במטח של עלילות דם שנקלטו מיד על ידי עיתונות עוינת לישראל בעולם כולו.

המוצלחת שבהן היתה "רצח הילד מוחמד א-דורה", בסרטון טלוויזיה מבוים, עם תיאורים נלהבים של עיתונאים – על מכונות ירייה ("מכונות" ברבים, ולא סתם מכונת ירייה של צה"ל) שבחרו להם כמטרה ילד ערבי בן 12. הצלם, שבסרטו נראו רק כמה כדורים בודדים פוגעים בקיר שליד הילד (שגם הם נורו מעמדה פלשתינית), לא היסס לתאר במילים נרגשות איך צרורות הירי פתחו לילד את הבטן ושפכו החוצה את מעיו, וסוכן הטלוויזיה הצרפתית – יהודי שונא ישראל – שהפיץ את הסרט בעולם, הצהיר במצח נחושה שלא יוכל להראות את הקטעים המוכיחים את סיפורי הצלם כי "הם קשים מאוד לצפייה."

כשפטריוט יהודי מצרפת אילץ אותו להציג קטעים אלה בבית המשפט, התברר שהם לא קיימים. אני מספר זאת כדי להוכיח שלא היה דרוש מומחה עם ניסיון ממושך כשלי בתחקירים צבאיים – כדי להזים את עלילת הדם באיבה ולהביא את מפיציה לדין.

אלא שכאן התגלתה במלא עוצמתה וכיעורה חזית הממסד הישראלי המגן על עלילות הדם נגדנו, כולל דובר צה"ל, עיתונאי החצר, פוליטיקאים, ועד לצמרת הממסד המשפטי. כשהזמת עלילת הדם הושתקה על ידם, הפך מוחמד א-דורה הקטן, בידי ממשיכי דרכו של ערפאת, לאייקון הסתה מתמשכת וגיוס שאהידים נגד ישראל, וכן – כמנוף לעידוד המצאת והפצת עלילות דם חדשות, כולל אלו שהזינו את דוח השופט גולדסטון (גולדשטיין) היהודי על מבצע "עופרת יצוקה".

כשהוזמנתי, בתחילת ספטמבר, להציג בארה"ב את עמדת ותיקי מלחמת העצמאות שלנו על המלחמה בטרור, לקחתי גם את דיסקט המצגת שלי על עלילת הדם הנ"ל, וחשבתי שנכון להשלים אותה בהודעה מעודכנת של דובר צה"ל על הפרשה, לאחר שהדוברת הקודמת הצהירה לעיתון – שאין היא יכולה לומר שצה"ל לא הרג את הילד.

פנייתי אל דובר צה"ל החדש בעניין זה לא נענתה עד היום, וזו הוכחה נוספת שחילופי השלטון בישראל לא גרמו להחלפת דיסקט הכניעה של קברניטינו לעלילות הדם, הממשיכות לגייס נגדנו את דעת הקהל בעולם, עד כדי סכנה לנידוי מוחלט של ישראל, בקנה מידה של סכנה קיומית.

עשר שנים של הסברת סכנה זו והצעות לסיכולה – לא חדרו את שריון הבו?רו?ת המתנשאת של מנהיגינו. אותו שר ביטחון שנכשל בהזמת עלילות הדם של אינתיפאדת אל-אקצה שלח את צה"ל למבצע "עופרת יצוקה", שסיפק לאויבי ישראל הזדמנות חדשה להפצת תמונות וסיפורים בדויים, להסתת העולם כולו נגד מדינת היהודים. השופט גולדסטון דורש להקים ועדת חקירה לפשעי מלחמה של קציני צה"ל, אך מה שדרוש הוא – ועדת חקירה לפשע נגד העם היהודי – של הנהגה שברחה מחובותיה להגן על כבודה של ישראל ולמגר את תעמולת הזוועה נגדה.

הכותב התמחה במחקר ובתיכנון אסטרטגי

הוספת תגובה