איראן וסוריה – עמיר פרץ לצדכם

ישראל יכולה לסמוך על עמיר פרץ שימצא את המקום והזמן המתאימים ביותר לשרת את אוייבי החירות והחופש בעולם.

לפני לכתו של עמיר פרץ וירידתו המבישה מעל במת הפוליטיקה הישראלית הוא עוד מנסה לגרום נזק נוסף בהעניקו לסוריה את הדיוודנדים לה ציפתה בעבור חלקה ביזימת המלחמה הנוכחית נגד ישראל. פרץ, עשה זאת בתחילת השבוע בהצהירו הצהרות על נכונות למו"מ וויתורים לסוריה שעדיין לא סיימה את התקפתה באמצעות החיזבאללה נגד ישראל ושאותו היא מתאמצת לחמש מחדש.

שעות ספורות אחרי הצהרות פרץ, צוטט נשיא סוריה באשר אסד באמרו למשלחת נאצריסטים ממצרים שבאה לבקרו כי, 'אמרו לי שיש רק דרך אחת דרך השלום'. 'עכשיו לאחר שראתי כיצד חיזבאללה נלחם אני יודע שיש חלופה לשלום'. 'הגולן ישוחרר בידיים סוריות'. זה היה האיום כלפי ישראל. אסד הוסיף גם איום על ממשלת פואד סניורה בביירות. 'הגיעה שעתה של ממשלה זו ללכת'.כאשר הוא מלווה במנהיגי דת סוריים המגבים  זאת בקריאות לג'יהאד בהצהרות פומביות.

כך, בשעה שחיילי ישראל נמצאים בעורף האוייב, ומלחמת הורדת ידיים מדינית וצבאית מתנהלת בין איראן סוריה לבנון וישראל ובנות בריתה, מלחמה שמטרתה לאגף ולבודד את חיילי צה"ל על ידי לוחמי חיזבאללה המתחזים לאזרחים ומוקפים בהמוני פליטים, עמיר פרץ מוצא לנכון לשחרר עוד הצהרה מבישה ולנופף בדגל הכניעה והוויתורים כלפי אוייבינו.

האיש המהווה סכנה קיומית לישראל לא צריך להפתיע אף אחד. צריך רק לחבר את הנקודות; הינה נקודה לחיבור – מכתב למערכת שאותו שלחתי לפני 10 שנים ל"מעריב" (26 במרץ 1996). הדברים מדברים בעד עצמם.

peretz1996.jpg

מן המכתב המקורי שנשלח למעריב הושמט סופו (אולי בהתערבות הוועד): "בעמדה של ההסתדרות יש משום נחמה לפושעים בינלאומיים באשר הם; מוקצים ככל שיהיו, ההסתדרות לצידם".

הוספת תגובה