והעולם שותק

מוסלמים נרצחים בכל העולם, והטענות מופנות בדרך כלל כלפי ישראל. אך לג'נוסייד אין שום קשר לציונות. אין בעולם עלילה גדולה יותר מזו. כך עובדת ההונאה 

בן-דרור ימיני, מעריב 23/9/2006 9:00

עובדה מספר 1: מאז הקמת מדינת ישראל מתבצע ג'נוסייד חסר רחמים במוסלמים ו/או בערבים. עובדה מספר 2: הסכסוך במזרח התיכון, בין ישראל לערבים בכלל ולפלשתינים בפרט, נחשב לסכסוך המרכזי בעולם היום. עובדה מספר 3: לפי סקרים שנערכו באיחוד האירופי, ישראל תופסת את המקום הראשון כ"סכנה לשלום העולם". בהולנד, למשל, סוברים כך 74 אחוז מהאוכלוסייה. לא איראן. לא צפון-קוריאה. ישראל. החיבור בין הממצאים הללו יוצר את אחת ההונאות הגדולות ביותר של העת החדשה: ישראל נתפסת כמדינה האחראית לכל שבר, צרה ומצוקה. היא סכנה לשלום העולם, לא רק העולם הערבי או המוסלמי.

הפניית האצבע המאשימה מתבצעת בצורה מתחכמת. הרי קשה להאשים את ישראל בג'נוסייד בסודן או במלחמת האזרחים באלג'יריה. כיצד זה נעשה? עשרות פרסומים, מאמרים, ספרים, כתבי עת ואתרי אינטרנט מוקדשים למטרה אחת בלבד: הפיכת ישראל למדינה המבצעת פשעי מלחמה ללא הפסקה.

בג'קרטה ובחרטום שורפים את דגלי ישראל, ובלונדון, באוסלו ובציריך מתפרסמים מאמרי שטנה התומכים בחיסול ישראל. כל שיטוט במנועי החיפוש באינטרנט שיתבקש לתת תוצאות למילים "ג'נוסייד" נגד "מוסלמים", "ערבים" או "פלשתינים", בהקשר של "ציונים" או "ישראל" – יעניק לנו אינסוף תוצאות. גם אם נסנן את פרסומי הזבל, נישאר עם מיליוני פרסומים שנכתבים ברצינות תהומית.

השפע האדיר נותן תוצאות. הוא פועל כמו שטיפת מוח. זו העמדה המקובלת, ולא רק בשוליים. רק לפני חמש שנים חזינו במופע בינלאומי מזוקק נגד ישראל בוועידת דרבן. רק לפני שנתיים נרעשנו כאשר איש אקדמיה מתוכנו האשים את ישראל ב"ג'נוסייד סמלי" נגד העם הפלשתיני. מהומה על לא מאומה. יש אלפי פרסומים שמאשימים את ישראל בג'נוסייד, ולא סמלי. בחסות מטרייה אקדמית ו/או עיתונאית מושווית ישראל של היום לגרמניה הארורה של פעם.

כמסקנה, יש מי שקורא להביא לסיומו של "הפרויקט הציוני". ובמילים פשוטות יותר: מכיוון שישראל היא מדינה המבצעת כל כך הרבה פשעי מלחמה ועוסקת בטיהור אתני ובג'נוסייד – אין לה זכות להתקיים. זו, למשל, תמצית מאמרו של הסופר הנורווגי יוסטין גורדר (מחבר "עולמה של סופי"), שכתב, בין השאר: "אנחנו קוראים לרוצחי ילדים בשמם". המסקנה בהמשך היא שלישראל אין זכות קיום.

המשך לקריאה במעריב  | המשך לקריאת המאמר באנגלית  English version

הוספת תגובה