התחברות והרשמה

התחברות והרשמה

כיום מוצגים באתר מעל ל-1400 מאמרים שחלקם פתוח למינויים בלבד.מיטב המאמרים ובהם תרגומי מאמרים נבחרים של איין ראנד מוצעים בתשלום מנוי שנתי. מחיר המנוי לאתר הוא 236 ש"ח כולל מע"מ לשנה קלנדרית (פחות משקל ליום...). המנוי כולל גישה פתוחה לכל מאמרינו ולארכיון המאמרים המצטבר.

מנוי שנתי לאתר מחיר 236 ש"ח כולל מע"מ

btn subscribeCC LG

מנוי חודשי לאתר במחיר 30 ש"ח לחודש

btn subscribeCC LG

youtube-icon rss-icon facebook-icon twitter-icon 

ה-IPCC ממשיכים בהכחשה

מאת ד"ר הארי בינסוונגר | פורסם במקור ברשימת HBL ב-3 באפריל

HBהתרמית הגדולה ממשיכה. הכותרת המרכזית בניו יורק טיימס מכריזה: "הפאנל מזהיר מפני סיכוני האקלים: הגרוע מכל עדיין לפנינו".

הגרוע ביותר עוד לפנינו. נתעכב לרגע על הכרזה זאת. האם אלו חדשות? מספרים לנו כבר 25 שנים כי זה (התחממות, שינוי, אקלים) עומד להיות רע יותר ויותר, ואילו כעת הכותרת היא: "הגרוע ביותר עוד לפנינו"? למי מכוונת ההצהרה? בוודאי לא לחסידי הדת האקלימית. האם תוכלו לדמיין את אחד מהם חושב:

"ואוו, אני שמח שחזינו בתופעות הגרועות של שינויי האקלים. כעת הענינים מתייצבים. רגע – מה הכותרת הזאת?! הגרוע ביותר עדיין לפנינו? בדיוק כשאני וחברי הסביבתיים חשבו שהדברים משתפרים?"

הכותרת הזאת בבירור אינה מכוונת למחרחרי-ההתחממות. הכותרת מכוונת אלינו, ה"מכחישים". והמסר הוא: "למרות שחשבתם שצעקנו 'זאב, זאב', למרות שלא ראיתם כל התחממות/שינוי ניתנים להרגשה במשך 25 השנים בהם אנו מכים בתופים, רק חכו ותראו!"

בעצם אנו לא צריכים להמתין, האסונות כבר "סוחפים" אותנו בלשון הקודחת בה משתמשים בניו יורק טיימס:

"שינויי האקלים כבר משפיעים באופן סוחף על כל היבשות וברחבי האוקינוסים בעולם, דיווחו המדענים ביום שני."

הבה ננתח זאת. השינוי מתחולל "בכל יבשת וברחבי האוקינוסים בעולם"? האם מישהו עשוי היה לחשוב כי הוא מתחולל רק במקסיקו?  כולם כבר מבינים כי גלובלי כוונתו בכל יבשת ובכל האוקינוסים. מדוע הניסוח הזה נמצא כאן? כמו המלה "סוחף", גם הניסוח הזה מטרתו להעצים את מה שבמקרה אחר אפשר לקרוא כך:

"לשינויי האקלים יש השפעה, דיווחו מדענים ביום שני"

והנה מקבילה להתלהבות של הטיימס:

"המעקב אחר רשימת הקשר של הארי בינסוונגר סוחף את העולם, ומתרחש במדינות גדולות וקטנות, באיזורים כפריים ובאיזורי תעשייה, הוא מתרחש בכל יבשת ובכל איזור זמן. פוטונים הנפלטים ממסכי מחשב עליהם נקרא הטור אפילו הגיעו לחלל הבינפלאנטרי, דיווח מדען [אני] ביום שני".

מאמרים נוספים

Default Image

חירט וילדרס והבחירות בהולנד

מרס 15, 2017 דבר העורך ואקטואליה בועז ארד
חירט וילדרס והבחירות בהולנד שירות אנכי | 15 במרץ 2017 היום מתקיימות בחירות כלליות בהולנד ונראה כי מנהיג מפלגת החירות ההולנדית מתקרב להישג משמעותי יותר מכל הישגיו בעבר. לטובת קוראינו אנו מציגים מארכיון "אנכי" את הרצאתו שהועברה במרכז ישראל יפה בשנת 2010. לצפייה…
537161 10151485021646064 160052495 n

המיתוס אודות איין ראנד והביטוח הלאומי

ינואר 20, 2017 כלכלה וחברה בועז ארד
המיתוס אודות איין ראנד והביטוח הלאומי מאת אונקר גתה | 20 בינואר 2017 כאשר המבקרים אותך מאשימים אותך בצביעות מבלי לבחון את עקרונותיך המוצהרים אתה יודע שהם נואשים. הנואשות בולטת במיוחד כאשר אתה מסביר כיצד עקרונות אלו מתייחסים לאותה פעולה בשלה אתה מבוקר. כך הוא…

מאמירות איין ראנד

  • Evil re

    Evil requires the sanction of the victim.

    quires the sanction of the victim.