שדרן הרדיו שהצטרף לגאלט

אנכי | 5 באוגסט 2014

JasonLewis3הסיפור התקשורתי החם שמבלבל את אתרי וכתבי התקשורת הוא ההעלמות של מנחה הרדיו הפופולרי ג'ייסון לואיס שהכריז בשידור הי הוא פורש, למול עובדי האולפן המבולבלים הוא עזב בעיצומו של בשידור חי.

בסיקורים השונים ניכר הבילבול כאשר אתר "מדיה" שואל האם מדובר בסוג מהלך פרסומי… לפני שנטש את האולפן הגיש ג'ייסון מונולוג "ג'ון גאלטי" : (התשובה לשאלה זאת היא כן ולא… כלומר שילוב של השניים).

"נאמר לנו, ללא הרף, כי עלינו לחיות למען אחרים. נאמר לנו ללא הרף כי מיסים הם פטריוטיים, נאמר לנו כי עלינו להתנצל על עצם קיומינו. הרדיפה אחר האושר הוחלפה על ידי חיוב להקרבה עצמית…. זאת אינה חירות… הם יכולים כעת לטרוף זה את זה… בחרתי שלא להיות שה לעולה, לא עוד. בחרתי לפרוש".

בחשבון הטוויטר שלו הוא העלה תמונה בה נרשם כי "מרד הנפילים" כבר אינו ספרות והוא מצטרף לפורשים עם התג #GoingGalt מחשבון הטוויטר הפנה גם לבלוג שהוא אחד ממיסדיו הנקרא Galt.ioבו נכתב על המהלך ומוצג קישור לסרטון הומוריסטי בן 15 דקות שהפיק הממחיש כיצד נראים החיים של עובד בתעשייה הסובלת מכובד הרגולציה.

 

 

JasonLewis

בקטע בוידאו שנראה כלקוח ממאמרה של איין ראנד "בוני המצבות" אומר ג'ייסון, "בכל אירופה יש מצודות, מצודות שילדים לומדו להעריץ, אך מונומנטים אלו אינם מקדשים לחירות אלא תזכורת לעבר דורסני שאנו שוכחים במהירות. מבצרים אלו נבנו להגן על עושרה של האצולה, אך עושר זה לא נבע משיתוף הפעולה של הקפיטליזם אלא מהכיבוש של הקולקטיביזם. העושר הזה נגנב ממיסים ואגרות הוא לא הורווח וכעת כאשר לא למדנו קיבלנו את האצולה הנוכחית הלבושה במחלצות הרחמנות, מצויידת באלטרואיזם שקרי המאפשר להמון למחוץ את האינדיבידואל. הקמנו מקדש ושמו הוא 'מדינת הרווחה' וכתוצאה מכך יש לנו יותר 'לוקחים' מאשר 'יוצרים' במדינה זאת, המתחזים לקפיטליסטים ומטיפים על מעלות השירות לקהילה ונתמכים על ידי טפילים כלכליים המתקיימים מן המערכת". 

בבלוג מסביר  ג'ייסון את הקשר למרד הנפילים ולהחלטתו להקדיש את מרצו כעת למהלך שיפחית את משכורתו על מנת למנוע מגובי המיסים להטרידו תוך שהוא מפתח את המיזם של Galt.io. צפו בסרטון:

{youtube}8yYYPMnJYPI{/youtube}

 

הוספת תגובה