אנדי נגו ( Andy Ngo ) הוא עיתונאי מפורטלנד שעסק בדיווחים על פעילות אנטיפה בארצות הברית.  משפחתו ברחה מהקומוניסטים בווייטנאם והייתה חלק מאנשי הסירות שביקשו מקלט מרדיפות בשנת 1978. בשל הסיקור הביקורתי שלו הוא הותקף באכזריות, הפך למטרה למעקבים ואיומים ונמצא בסכנת חיים בארה"ב, ממנה הוא עומד להגר כעת.

בהרצאת הווידאו המצורפת מתאר נגו את אופן הפעולה של אנטיפה, מיהם תומכיה ובעלי בריתה ומה צפוי להתרחש בעתיד. הוא מסביר כי אנטיפה, BLM ובמידה מסוימת גם קבוצות טרור אסלאמיות רואות זו בזו בעלות ברית ופועלות יחד להשמדת אמריקה. הוא גם מכסה בקצרה את ההיסטוריה של "האנטי-פשיזם" כזרוע מיליטנטית של המפלגה הקומוניסטית בעידן הסובייטי, ובגרמניה של עליית הנאציזם, תנועה שעברה מיתוג מחדש לאחרונה.

בהרצאתו הוא מסביר: "רגע האימה הגדול ביותר שלי בשנת 2020 היה ההבנה שלקומוניסטים המיליטנטים ולתומכיהם יש מספיק תמיכה פוליטית בשתי ערים אמריקאיות גדולות (סיאטל ופורטלנד), שמותר להם להשתלט על חלקים מהעיר לחלוטין, ממש כמו שקורה באזורים של צרפת עם אסלאמיסטים. הם עדיין שולטים באזורים אלה כיום במידה רבה. שלטון החוק כבר לא קיים באזורים אלה של אמריקה".

"אינך זקוק לרוב שתומך בפעולות אלו – מספיקה מאסה קריטית ויש כזאת"

הוספת תגובה